„SKM-1994-1“ po dviejų pratęsimų palaužė trenerius ir iškovojo aukso medalius (foto)

2012 01 22 Artūras Dijakovskis

Didžiajame „Nestle Aquarel“ Rudens krepšinio čempionato vyriausiųjų grupės finale po itin įnirtingos kovos pirmą sezono trofėjų iškovojo Vido Svetiko treniruojama „SKM-1994-1“ ekipa, kuri po dviejų pratęsimų 107:99 (29:23, 15:16, 19:23, 17:18, 8:8, 19:11) parklupdė „SKM-trenerių“ komandą.

Iki didžiosios pertraukos komandos žaidė apylygiai. Po trečio kėlinio strategai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Lemiamajame ketvirtyje svečiai, vedami Žilvino Grušo, spurtavo ir įgijo septynių taškų persvarą, tačiau „SKM-1994-1“ ekipa nepasidavė ir, vedama Daumanto Kadžiaus, paskutinėmis sekundėmis rezultatą išlygino.

Pirmame pratęsime nė viena komanda nesugebėjo persverti rezultato į savo pusę. Paskutinėmis sekundėmis kamuolį savo rankose turėjo treneriai, tačiau, deja, jie nepasinaudojo galimybe laimėti rungtynių, tad rezultatas ir vėl buvo lygus. Antras pratęsimas tapo „SKM-1994-1“ šou. Per penkias minutes pelnę 19 taškų jie išplėšė pergalę ir pasidabino aukso medaliais.