Stebuklą sukūrę SKM III-„Adlex“ vyrai – antrame atkrintamųjų etape!

2017 02 13 SKM.lt
Su kamuoliu - rungtynių didvyris Ernestas Karčenko
Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

SKM III-„Adlex“ sukūrė mažą stebuklą, trečiose tarpusavio rungtynėse įveikė Alytaus SRC I komandą ir pateko į antrąjį MKL U-15 B diviziono atkrintamųjų etapą. Pergalę išvykoje Vytauto Zapalskio treniruojama komanda iškovojo rezultatu 71:68, nors po trijų kėlinių atsiliko 45:63.

Būtent ketvirtasis kėlinys tapo neįtikėtinai sėkmingu. Jame vilniečiai pelnė 26 taškus, o varžovams leido įridenti vos 5. Fantastišką atkarpą per paskutines dešimt minučių sužaidė Ernestas Karčenko, pelnęs 20 iš 26 komandos taškų.

„Pradžia buvo labai sunki, praleidome labai daug tritaškių metimų. Žinojome, kad tai daug metanti ir gerai pataikanti komanda, ruošėmės tam. Daugumą metimų varžovai metė per rankas, tačiau pataikė.  Tris kėlinukus žaidimas nesiklijavo, ypač gynyba, tačiau viena gera atkarpa pakeitė rungtynių eigą ir mes grįžome į žaidimą.

Didžiulį darbą puolime padarė Ernestas Karčenko, kuris šiandien buvo sunkiai sulaikomas, ypač ketvirtame kėlinyje. Labai džiaugiuosi savo vyrais! Jie yra atsidavę per treniruotes ir tiki tuo, ką darome. Ačiū JIEMS,”- po rungtynių kalbėjo V. Zapalskis.

Serijoje iki dviejų pergalių SKM III-„Adlex“ triumfavo rezultatu 2:1. Pirmose tarpusavio rungtynėse pranašesni buvo alytiškiai (55:87), antrose pergalę po sunkios iškovojo vilniečiai (65:62).

Antrame atkrintamųjų etape SKM III-„Adlex“ komandos laukia KM „Perkūno“ ir Pasvalio komandų poros nugalėtojai.