SKM II-„Eurosportas.lt“ atkrintamąsias pradėjo pergale

2017 02 10 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM II-„Eurosportas.lt“

Atkrintamąsias varžybas pradėti pergale išvykoje – solidu. Tokį darbą penktadienį nudirbo SKM II-„Eurosportas.lt“, MKL U-15 B diviziono varžybose įveikę VKM II komandą. Trenerio Tomo Urbelionio auklėtiniai pergalę šventė rezultatu 62:58.

Po pirmojo ketvirčio SKM komanda pirmavo dviem (19:17), įpusėjus rungtynėms – aštuoniais taškais (34:26). Trečiajame kėlinyje VKM atstovai skirtumą sumažino iki penkių taškų, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1 minutę priartėjo per vieną tolimą metimą. Tačiau čia tritaškį smeigė Kasparas Cupranavičius, dvi baudas sumetė Nerijus Užkurnis ir išplėšė pergalę SKM komandai.

„Šiandien geros gynybos dėka beveik visą laiką kontroliavome rungtynes, tačiau dėl prastokos kovos dėl kamuolių ginantis ir per didelio klaidų skaičiaus niekaip nepavyko atitolti saugiu skirtumu. Atsikvėpti negalėjome iki finalinės sirenos.

Rungtynės buvo įtemptos ir labai džiaugiuosi savo vyrukais, kad jie parodė charakterį ir kovėsi iš visų jėgų visas 40 minučių. Pergalė buvo labai svarbi, bet puikiai prisimename iš pernai metų, kad antrą iškovoti bus ne ką lengviau, todėl nosių aukštai nekeliame. Su geru emocijų užtaisu laukiame rytojaus varžybų,“- po rungtynių kalbėjo T. Urbelionis.

Antrosios komandų rungtynės – šeštadienį (02.11). Jei prireiks trečiųjų, komandos santykius aiškinsis antradienį (02.14).