„SKM-I Warranty Expert“ – U16 reguliaraus sezono nugalėtoja!

2023 05 08

„SKM-I Warranty Expert“ pergalingai baigė Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U16 divizioną ir tapo reguliaraus sezono nugalėtojais.

Tomo Urbelionio auklėtiniai sekmadienį 93:61 įveikė Kauno KM „Žalgiris-I“ krepšininkus. Įdomu tai, kad būtent su šia ekipa sostinės krepšininkai rungsis ir ketvirtfinalio serijoje, kurios nugalėtojas pateks į finalo ketvertą.

Po pirmojo kėlinio vilniečiai turėjo 10, o po antrojo – 25 taškų pranašumą, o vienu metu komandas skyrė net 37 taškai.

STATISTIKA

Paskutinėse sezono rungtynėse naudingiausiai „SKM-I Warranty Expert“ gretose žaidė Ernas Pakamanis. Puolėjas per 24,30 min. suspėjo pelnyti 16 taškų (4/6 tritaškių), atkovoti 10 kamuolių, atlikti 5 rezultatyvius perdavimus, perimti net 5 kamuolius ir mačą baigė su 31 efektyvumo balu.

23 naudingumo balus surinko Ignas Urbonas, 21 – Erikas Sirgedas.

Per 22 rungtynes 19 pergalių pasiekę „SKM-I Warranty Expert“ krepšininkai tarp geriausių 12 Lietuvos komandų reguliariajame sezone užėmė 1 vietą, kadangi turi tarpusavio pranašumą prieš V. Knašiaus-I ekipą (19/3).

T. Urbelionio auklėtinių ketvirtfinalio serijos tvarkaraštis paaiškės artimiausiu metu.

„Warranty Expert“ – tai pratęstos garantijos ir pirkinių draudimo platinimo lyderiai, Lietuvoje veikiantys nuo 2013 metų ir savo klientams siūlantys patikimas bei profesionalias paslaugas. Orientuodamiesi į klientų poreikius bei lūkesčius „Warranty Expert“ nuolat tobulina ir vysto inovatyvias aptarnavimo sistemas, plečia partnerių tinklą taip kurdami paslaugą, padedančią žmonėms paprastai ir greitai rūpintis įsigytais pirkiniais bei jų ilgaamžiškumu.