Į finalo ketvertą žengę „SKM-I Warranty Expert“ medalių sieks „Jeep“ arenoje!

2023 05 22

„SKM-I Warranty Expert“ žengė į Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U16 finalo ketvertą. Tomo Urbelionio auklėtiniai sekmadienį išvykoje 97:76 įveikė Kauno KM „Žalgiris-I“ ekipą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių 2:0.

Po pirmojo kėlinio SKM turėjo 8 taškų pranašumą, o po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 17 taškų. Didžiausias atotrūkis tarp komandų buvo net 30 taškų.

PROTOKOLAS

Antroje mačo pusėje žaidimas kiek apsilygino, tačiau pirmoje dalyje sukaupta persvara T. Urbelionio auklėtiniams leido užsitikrinti ramų gyvenimą likusioje rungtynių dalyje.

„SKM-I Warranty Expert“ atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (21:16) ir perėmė daugiau kamuolių (14:7).

Erikas Sirgedas 2023 05 21

Nugalėtojams 20 taškų surinko, 5 dvitaškius iš 7, 4 tritaškius iš 9 pataikė, 3 kamuolius perėmė ir 20 naudingumo balų surinko Erikas Sirgedas.

Tuo metu Karolis Eigminas pataikė net 4 dvitaškius iš 5, 3 tritaškius iš 4, ir mačą baigė su 18 taškų ir 17 naudingumo balų.

Ernas Pakamanis lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse surinko 16, Ignas Urbonas – 15, Matas Deniušas – 13 naudingumo balų.

Ignas Urbonas

„SKM-I Warranty Expert“ nėra praleidusi nė vieno finalo ketverto – 2019 m. T. Urbelionio auklėtiniai laimėjo U12 čempionatą, 2020 m. sezonas dėl pandemijos buvo nutrauktas ir neatnaujintas, 2021 m. ekipa triumfavo U14, o 2022 m. – U15 čempionate.

Gegužės 27–28 finalo ketvertas vyks „Jeep“ arenoje, kurioje lygiai prieš metus Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) triumfavo Vilniaus „Rytas“.

Visus trofėjus 2007 m. gimę krepšininkai iškovojo išvykoje, todėl šie metai – puiki proga visiems sirgaliams atvykti į areną ir padėkoti „SKM-I Warranty Expert“ ekipai, kuri yra viena iš visų laikų sėkmingiausių mokyklos komandų.

Tikslus U16 finalo ketverto tvarkaraštis paaiškės artimiausiu metu.

Kviečiame visus SKM gerbėjus atvykti į „Jeep“ areną, o negalinčius to padaryti – stebėti rungtynes SKM „Facebook“ kanale.

U16 finalo ketvertas – paskutinis SKM akcentas 2022–2023 m. MKL sezone.

Tvarkaraščio naujienas galite sekti čia.