vitiron header3

Išlydėkime žiemą žygyje „Aplink Rokantiškių pilį – 2016“

2016 02 25 SKM.lt
Žygio tikslas – Rokantiškių pilies kalnas.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Mieli SKM auklėtiniai ir jų tėveliai,

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kartu su keliautoju Gintaru Labučiu kviečia SKM auklėtinius ir tėvelius paskutinį žiemos sekmadienį, vasario 28 dieną, keliauti į tradicinį SKM žygį ir gražiausioje sostinės gamtoje su šeima aktyviai praleisti laiką bei atsisveikinti su kalendorine žiema.

Šiais metais žygio tikslas – istorinis Rokantiškių pilies kalnas.
 
Rokantiškių piliavietėje – ant aukšto (35–40 m.) stačiašlaičio kalno Rokantiškėse ankščiau stovėjo įspūdinga pilis, o šiuo metu yra sutvarkytas pats pilies kalnas – įrengti pėsčiųjų takai su laiptais ir atokvėpio bei apžvalgos aikštelėmis. Ant kalno išretinti medžiai ir taip atkurtos buvusios pilies erdvės, atvertas vaizdas iš piliavietės aikštelės į akį traukiančias gražias apylinkes bei kalvos šlaitus.

Vasario 28 dieną, sekmadienį, žygį planuojama pradėti 14:00 valandą.

Kelionę pradėsime iš automobilių aikštelės, esančios prie Rokantiškių piliakalnio.

Keliausime, ko gero, gražiausiomis Vilniaus apylinkėmis, po to – kopsime į Rokantiškių pilies kalną, kur žiebsime laužą, gersime arbatą, žaisime įvairiausius žaidimus ir varžysimės konkursuose, po kurių nugalėtojų lauks ir staigmenos!

Planuojama kelionės pabaiga – apie 17.30 val.

Keliavimo į renginio vietą nuorodos: Važiuoti nuo Olandų g. transporto žiedo 5 km. Stepono Batoro gatve link Naujosios Vilnios; automobilių aikštelė – dešinėje kelio pusėje.

Būtini kelionei daiktai:
a) gera nuotaika,
b) šilti rūbai ir tvirti batai,
c) atšvaitas ant kuprinės ar striukės rankovės,
d) kuprinė su maistu „sau ir savo draugui“.

REGISTRACIJA Į  ŽYGĮ (spauskite nuorodą).

Lauksime atvykstant!

Naujienų sąrašas