„Winner Sport rudens taurės“ karštligė įsibėgėja

2012 10 29 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Oficialus turnyro rėmėjas - „Winner Sport“.
Nuotr. autorius: SKM.lt

Visą praėjusią savaitę Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos varžėsi tarpusavyje ir siekė pergalių, todėl trumpai apžvelkime, kokioms komandos sekėsi geriausiai, o kam dar teks rimtai pasistengti kovoje dėl pergalių.

Savaitės startas. „Winner Sport rudens taurės“ šios savaitės turnyrą pradėjo „SKM-00/01 Fabijoniškių“ ir „SKM-00/01 Šeškinės“ komandų dvikova. Jau rungtynių pradžioje komandos žaidė apyligiai ir rezultatu 10:14 užbaigė pirmąjį kėlinį. „SKM-00/01 Fabijoniškių“ komanda  tris kėlinius nedaug atsilikusi nuo varžovų, paskutiniajame rungtynių etape visgi nesugebėjo pasivyti varžovų.  Rungtynes rezultatu 41:47 laimėjo „SKM-00/01 Šeškinės“ komanda.

Komanda lyderė.  Po pirmosios rudens turnyro savaitės su dviem pergalėmis priešakyje žengia „SKM-01/03 Lazdynų“ komanda. Nurungusi „SKM-02/03 Fabijoniškių“ (20:48) ir „SKM-02/03 Centro“  (7:47) komandas,  „SKM-01/03 Lazdynai“ savo sąskaitoje turi dvi pergales ir nei vieno pralaimėjimo ir A grupėje užima pirmąją vietą.

Plėšrūs tigrai. Susitikimas tarp „SKM-02 Tigrų“ ir „SKM-00/03 Šeškinės“ komandų parodė, jog „SKM-02 Tigrai“ pateisino savo vardą. Rezultatyvumu pasižymėjusi komanda rezultatu 75:40 išplėšė užtikrintą pergalę ir tvirtai žengia pirmyn.

Rezultatyviausių savaitės žaidėjų TOP 5 (daugiausiai taškų per vienas rugtynes pelnę žaidėjai):