Tėveliai sutriuškino E.Dūdos auklėtinius ir pasidabino bronzos medaliais

2012 01 19 Gabrielė Miknevičiūtė

Lemtingoje „Nestle Aquarel“ čempionato vyriausiųjų amžiaus grupės kovoje dėl bronzinių prizininkų titulo užtikrintą pergalę 89:42 (12:2, 35:12, 17:17, 25:11) išplėšė „SKM-Tėveliai“, vadovaujami Raimundo Kalesnyko, įveikę Edvino Dūdos treniruojamą „SKM-93/95“ ekipą.

Iki didžiosios pertraukos tėveliai ryžtingai žengė pirmyn ir užsitikrino daugiau nei trisdešimties taškų persvarą, tačiau trečiame kėlinyje E.Dūdos auklėtiniams pavyko šiek tiek sustabdyti varžovų spurtą ir neleisti atitrūkti dar toliau. Vis tik paskutiniame ketvirtyje aikštelėje ir vėl savo taisykles diktavo R.Kalesnyko komanda, nepalikusi jokių vilčių „SKM-93/95“ ekipai ir pasidabinusi bronzos medaliais.

Tėvelius, kaip jau įprasta, aktyviausiai į pergalę vedė Nerijus Statkus, pelnęs dvidešimt taškų.

Nugalėtojų komandai pagrindinis čempionato rėmėjas, šaltinio vanduo „Nestle Aquarel“, įteikė ypatingo braškių ir persikų skonio vandens.

IŠ RUNGTYNIŲ PROTOKOLO:

„SKM-Tėveliai“: N.Statkus – 20, G.Aleksandravičius – 18, D.Klimantavičius ir A.Latvėnas – po 12.

„SKM 93/95“: R.Zugorskas – 12, T.Mačiulis – 11.

***

Taip pat įvyko abu „Nestle Aquarel“ čempionato pusfinaliai 2000-2001 m. gimusių vaikinų amžiaus grupėje.

Paaiškėjo, jog vietą didžiajame finale užsitikrino Pauliaus Budėno auklėtiniai, „SKM-01-1“ komanda, 34:26 nugalėjusi Pauliaus Šermukšnio „SKM-00/01“ ekipą.

Svariausiai prie pergalės prisidėjo A.Kuzmickas, pelnęs 7 taškus.

P.Šermukšnio komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo sužibėjęs Žilvinas Meldžiukas, pelnęs 8 taškus.

„SKM-01-1“: A.Kuzmickas – 7, K.Kestenis ir M.Reklaitis – po 6.

„SKM-00/01“: Ž.Meldžiukas – 8, M.Srikinis – 6, P.Rybakovas – 4.

***

Į kovą dėl aukso medalių stos ir Edvino Dūdos vadovaujama „SKM-99/00“ ekipa, 17:36 įveikusi Karolio Čyžiaus treniruojamą „SKM-00-2“ komandą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Antanas Vaikšnoras, taškų kraitį papildęs net 10 taškų .

K.Čyžiaus komandos lyderiu buvo Karolis Kulvietis, pelnęs 6 taškus.

„SKM-99/00“: A.Vaikšnoras – 10, V.Kavaliauskas ir R.Lisauskas – po 6.

„SKM-00-2“: K.Kulvietis – 6, L.Kupčinskas – 4, D.Mulskas – 2.