„SKM-99-1“ ekipa nepaliko vilčių A. Menkevičiaus krepšininkams

2013 11 14 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
A. Milono krepšininkai įspūdingai užbaigė dvikovą prieš A. Menkevičiaus žaidėjus rezultatu 94:28
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Lapkritį startavęs Sostinės moksleivių krepšinio čempionatas sparčiai įsibėgėja. Šiemet komandos ne tik žaidžia nauja sudėtimi, bet ir jų pavadinimai skamba kitaip – nuo šiol mikrorajonų rinktinės turi savo simbolį-gyvūną, kuris jas lydės viso sezono metu.

Šios savaitės dvikova įvyko tarp Algirdo Milono ir Arvydo Menkevičiaus auklėtinių, gimusių 1999 m.

Jau pirmajame kėlinyje lyderiai buvo aiškūs. Pirmąją rungtynių atkarpą laimėję 24:3, „SKM-99 I“ ekipos krepšininkai varžovams vilčių nepaliko ir likusiuose trijuose kėliniuose.
[foto_2]
A. Milono tikslas šiame čempionate - leisti pažaisti visiems žaidėjams.
Nuotr. S. Čirbos

A. Milono krepšininkai įspūdingai užbaigė dvikovą rezultatu 94:28.

„Sunku komentuoti, kai išloši tokiu dideliu taškų skirtumu. Kai varžovas yra skirtingo lygio nesimato tos klaidos, kurias mes darome žaisdami su stipresniais varžovais.

Aišku yra gerai, kai komanda po kelių pralaimėjimų Moksleivių krepšinio lygoje čia galėjo žaisti atsipalaidavę, o taip pat gavo pažaisti žaidėjai, kurie mažiau žaidžia MKL varžybose. Šio čempionato pagrindinis tikslas toks ir yra”, - sakė A. Milonas.
„Rezultatas dėsningas, nes susitiko antra komanda su pirma komanda. Savo vaikinais esu gana patenkintas, nors, žinoma, galėjome mažiau pramesti iš po krepšio, mažiau klaidų padaryti. Šiai dienai skirtumas atitinka komandų pajėgumą‟, - kalbėjo A. Menkevičius.

Kitos savaitės akistatos

Labai apylygė kova savaitgalį įvyko tarp Karolio Griškaus „Gazelių 02/05“ ir Roko Kasparavičiaus „Liūtų 01/03“ ekipų. „Liūtai“  vos vienu tašku (44:43) nusileidę varžovams turėjo pripažinti „Gazelių“ pergalę.

Vertos dėmesio rungtynes buvo galima išvysti ir Juventos gimnazijoje. Čia V. Zapalskio krepšininkai įveikė Artūro Leščinsko „Jaguarus“ reztultatu 54:48.

Pagreitį įgyjantis Sostinės moksleivių čempionatas kiekvieną ketvirtadienį stengsis apžvelgti įdomiausias savaitės akistatas tarp įvairaus amžiaus Sostinės krepšinio mokyklos ekipų.