„SKM-01-1“ ekipa žengia į „Nestle Aquarel“ čempionato finalą

2011 12 30 Gabrielė Miknevičiūtė, Artūras Dijakovskis

„Nestle Aquarel“ rudens krepšinio čempionato 2000 – 2001 m. gimimo vaikinų amžiaus grupėje dėl nugalėtojų titulo kovos net aštuonios ekipos.

3

Įvyko pirmasis 2000 – 2001 m. gimusių vaikinukų pusfinalis.  Ketvirtadienio popietę „Impuls” sporto centre susitiko Gintauto Rutkausko vadovaujama SKM-02-2 ir Pauliaus Budėno treniruojama SKM-01-1 komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo nerezultatyviai – po penkių žaidimo minučių abi komandos pelnė vos 10 taškų, tačiau, baigiantis ketvirčiui, metais vyresni Pauliaus Budėno auklėtiniai sugebėjo atitrūkti 10 taškų persvara – 6:16.

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais dvitaškiais, tačiau jaunesnieji SKM-02-2 žaidėjai ir vėl strigo gynyboje. Pauliaus Budėno auklėtiniai, vedami A.Vainausko pelnė 6 taškus iš eilės ir taip privertė G.Rutkauską prašyti minutės pertraukėlės. Po jos jaunieji krepšininkai sustyguoja savo žaidimą ir vedami R.Rimdžiaus pelno keturis taškus iš eilės, tačiau kėlinį vis tik pralaimi 9 taškų skirtumu, 15:34.

Trečias ketvirtis priklausė tik SKM-01-1. Ekipa, demonstruodama geležinę gynybą, neleido varžovams įmesti nei vieno taško ir taip paskandino G.Rutkausko komandos viltis laimėti. Kėlinys baigėsi triuškinančiu skirtumu, 15:51.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Atsipalaidavę P.Budėno auklėtiniai sužaidė nerezultatyviausią rungtynių ketvirtį, tačiau vis tiek laimėjo jį 6:8 ir užbaigė rungtynes rezultatu 21:59.

„Noriu pasveikinti ir padėkoti varžovų treneriui P.Budėnui už geras rungtynes. Šiandien mano auklėtiniai stengėsi ir kovojo, tačiau jėgų neužteko, nes varžovai buvo metais vyresni ir aukštesni. Pirma rungtynių pusė buvo nebloga, tačiau antroji, ypač trečias kėlinys, buvo tragiška. Darysime išvadas, treniruosimės ir manau kitais metais pasipriešinsime varžovams stipriau“,- teigė aikštės šeimininkų ekipos treneris G.Rutkauskas.

„Šiandien tikėjomės pergalės. Nors rungtynes laimėjome, norėjosi kiek geresnio vaizdo aikštelėje. Vietomis mūsų žaidimas buvo padrikas, manau tai švenčių padariniai. Kitą savaitę ruošimės ateinančiam „SKM TAURĖS 2012” turnyrui, stengsimės ir kovosim iš visų jėgų“,- tvirtino SKM-01-1 treneris P.Budėnas.

„SKM -02-2“: D.Malkauskas - 8, T.Rimdžius - 4.

„SKM-01-1“: R.Zemlevičius - 17, A.Vainauskas - 8, K.Kestenis - 6.

Kitame pusfinalyje grumsis „SKM – 2000/2001“ vaikinukai, vadovaujami Vytauto Zapalskio, ir stratego Pauliaus Šermukšnio auklėtiniai, „SKM – 2000/2001“ komanda.

Ne mažiau atkakli dvikova virs tarp Eligijaus Dūdos treniruojamų „SKM – 1999/2000“ krepšininkų ir jau minėto P.Budėno vadovaujamos „SKM – 2001 II“ komandos.

Paskutinėse rungtynėse dėl kelialapio į finalą jėgas išbandys „SKM – 2000 II“ ekipos vaikinai, su treneriu Karoliu Čyžiumi priešakyje, bei Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai, „SKM – 2000/2002“ komanda.