„Sakaliukai“ pranoko be pralaimėjimų žengusius „Grizlius“

2015 05 10 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
„Sakaliukų“ komanda degė noru laimėti.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Gegužės 9 dieną „Haribo“ čempionato kovoje Deivido Zorubos auklėtiniai sukūrė intrigą. „Sakaliukai“ pasipriešino pogrupio lyderiams „Grizliams“ ir puikiai sužaidę paskutinį rungtynių kėlinį šventė pergalę rezultatu 36:32 (13:6, 6:11, 2:11, 15:4).

Treneris Deividas Zoruba su „Sakaliukų“ ekipa iškovojęs 11 pergalę bei pergalingai užbaigęs antrojo rato kovas sakė: „Varžovai neturėjo kelių pagrindinių žaidėjų. Galbūt vienam auklėtiniui nepavyko ištraukti žaidimo ir  jiems pritrūko jėgų“.

„Mūsų suolelis buvo ilgesnis, visi vaikai tiesiog degė noru laimėti. Nors mums ši pergalė didelės įtakos nedaro ir vietos turnyrinėje lentelėje nepakeičia, galime pasidžiaugti, kad sezono pabaigoje parodėme, kaip gebame žaisti. Kadangi pirmąsias rungtynes prieš šią komandą buvome pralaimėję gana dideliu skirtumu, tai revanšas yra labai saldus. Patį pasirodymą šiame divizione taip pat įvertinčiau tikrai neblogai, vaikai ganėtinai patobulėjo. Žinoma, vieni daugiau, kiti mažiau, bet visi stengiasi ir vaikšto į treniruotes. Džiaugiuosi savo komanda ir tėvelių palaikymu, kurie, iš tikrųjų, visada padeda, palaiko ir sako, kad viskas bus gerai. Nesvarbu, kas atsitiktų, visi esame kartu“, - su šypsena kalbėjo D.Zoruba.

[foto_2]
A.Gliožerio manymu kova buvo graži ir atkakli.
Nuotr. S.Čirbos

Antano Gliožerio auklėtiniams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone. „Grizlių“ komanda iki antrojo susitikimo su „Sakaliukais“ žengė iškovojusi 15 pergalių.

Pasak trenerio A.Gliožerio nors rungtynės buvo varginančios ir sunkios, vyko atkakli kova: „Žaidėme be kelių pagrindinių žaidėjų, todėl priešintis visus keturis kėlinius buvo be galo sunku. Pirmuosius du kėlinius bandėme pasivyti. Po ilgosios pertraukos sugebėjome persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį 7 taškais. Deja, jėgų atsilaikyti neužteko. Manau, rezultatas būtų buvęs kitoks esant visai „Grizlių“ ekipai“.
„Šis pralaimėjimas atneš daug naudos. Prieš atkrintamąsias kovas, tai bus puikus šaltas dušas vaikams, nes jau matėsi, kad yra užrietę nosis po 15 pergalių iš eilės, - mintimis dalinosi „Grizlių“ strategas bei džiaugėsi auklėtinio J.Japerto patobulėjusiu žaidimu. – Jonas yra jauniausias komandos narys ir jam teko žaisti didžiąją rungtynių dalį be keitimo. Šiandien jis buvo veržlus, aštrus varžovų baudos aikštelėje ir kibus po savuoju krepšiu“.

A.Gliožerio sezono tikslas buvo užimti grupėje pirmąją, tačiau atkrintamųjų varžybų treneris prognozuoti nedrįso: „Liko sužaisti dvejas rungtynes, tikiuosi, kad busime visi sveiki, išsilaižę visas žaizdas ir su gausiu sirgalių palaikymu sezono finiše džiaugsimės“.