„Lokiai 02/04“ šį kartą krito prieš pogrupio lyderius

2014 12 18 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Pirmojoje rungtynių dalyje „Lokiams 02/04“ trukdė jaudulys.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Trečiadienį Arūno Umbraso auklėtiniai Vilnios „Lokiai 02/04“ namų aikštelėje susitikę su  Vytauto Zapalskio Šeškinės „Riteriais 02-3“ antrą kartą iš eilės patyrė pralaimėjimą.

Trečiąją pergalę pogrupyje iškovoję V. Zapalskio „Riteriai 02-3“ jau pirmoje rungtynių dalyje smarkiai išsiveržė į priekį ir užsitikrino svarią taškų persvarą. „Lokiai 02/04“ per pirmuosius du kėlinius pelnė vos 1 tašką ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 38:21 (11:0,10:1,7:10,10:10).

Pergalę iškovojusių „Riterių 02-3“ treneris Vytautas Zapalskis po varžybų sakė: „Džiaugiuosi, kad vaikai turi galimybę išbandyti save ir žaisti gali ne tik pagrindinės komandos. Pergale esu patenkintas, taip pat džiugu, kad parungtyniauti galėjo tie, kurie nežaidė MKL rungtynėse, - sakė V. Zapalskis. - Dalyvauti silpnesniame pogrupyje nusprendėme būtent todėl, kad auklėtiniai gautų progą pasireikšti.“

[foto_2]
Vytauto Zapalskio komanda „Riteriai 02-3“ – pogrupio lyderiai.

Nuotr. S. Čirbos

„Susitikome ne su to kalibro komanda, o jeigu dar būtų atsivežę savo pagrindinius žaidėjus, būtų buvę dar blogiau.

Savos sienos, susirinkę tėveliai, tikriausiai susijaudino. Rungtynių pradžioje komandos lyderis  Antanas  Paskočimas padarė 7-8 klaidas, tai yra neleistina.

Per pertrauką vyriškai pakalbėjome ir trečiajame kėlinyje baigėsi jaudulys, prasidėjo žaidimas“, –  rungtynes komentavo „Lokių 02/04“ treneris.
A. Umbrasas užsiminė, kad trečiadienį priešininkais tapusius „Riterius 02/03“ ankščiau treniravo trejus metus. Trenerį nustebino tai, kad vaikai yra ūgtelėję ir gerokai ūgiu lenkia savo bendraamžius. Taip pat džiaugėsi buvusių auklėtinių patobulėjimu.

Prakalbus apie tolimesnius planus treneris sakė: „Visą laiką yra noras laimėti, ir pas žaidėjus, ir pas trenerius. Tačiau čia mes esame įmesti į pragarą“. Likusias pogrupio komandas – E. Redecko Fabijoniškių „Žaibą 02-4“ ir A. Menkevičiaus Antakalnio „Tigrus 02/03“ treneris įvertino kaip labai stiprias varžoves.

„Lokių 02/04“ komandoje žaidėjų, gimusių 2002 metais, yra vos keturi. Visi likę yra 2004/5 metų gimimo. Umbraso manymu, komandai būtų buvę geriau dalyvauti 2003 – 2004m. gim. pogrupyje.

„Riterių 02-3“ treneris  V. Zapalskis taip pat kalbėjo, kad jokių tikslų šiam čempionatui su komanda išsikėlę nebuvo ir  užimti lyderių pozicijos neplanavo, bet pridūrė: „Jeigu išeisime toliau,aišku, aukščiausi tikslai bus laimėti“.

Kol kas pirmąją vietą  B3 (2001–2002gim.), A pogrupio lentelėje užimantys Šeškinės „Riteriai 02-3“ turi tris pergales, o  Vilnios „Lokiai 02/04“ –  du pralaimėjimus.