J. Jankausko „Orkos 03/04” po pratęsimo nurungė „Buldogus“

2013 12 12 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
J. Jankausko žaidėjai po pratęsimo užtikrinčiau atakavo varžovų krepšį ir 2 taškų skirtumu laimėjo rungtynes.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Žiemišką gruodžio 7 - osios rytą Sostinės moksleivių krepšinio čempionate tarpusavyje susitiko SKM trenerio Justo Jankausko „Orkos 03/04” ir Pauliaus Būdėno „Buldogai 04”.

Visas rungtynes abi komandos žaidė taškas į tašką. Atėjus lemiamoms rungtynių minutėms „Orkų 03/04” ekipos jaunieji krepšininkai pasivijo priešininkus ir rezultatas po keturių kėlinių tapo lygus 28:28.

„Priešininkai lygiai tokio pačio pajėgumo kaip ir mes, tai parodė rezultatas‟, - po rungtynių sakė „Orkų” treneris Justas Jankauskas.

Abiejų komandų auklėtiniams teko žaisti rungtynių pratęsimą. Tolimesnėje penkių minučių kovoje J. Jankausko žaidėjai užtikrinčiau atakavo varžovų krepšį ir 2 taškų skirtumu laimėjo rungtynes (32:30).

„Negalima išskirti, ar mes gynėmės, ar puolėme geriau. Tiesiog pasisekė labiau. Pabaigoje pataikėme baudas, keletą metimų ir viskas”, - sakė J. Jankauskas.

Ano jo, kai žaidžia tokio amžiaus vaikai, rungtynių pratęsimas yra retas atvejis. Treneris džiaugiasi, kad jo auklėtiniai vieni kitus labai palaiko ir tikisi ateityje su savo komanda iškovoti daugiau pergalių.

A divizionas, I grupė, B pogrupis. Jau tradicija yra tapę, kad SKM čempionate varžosi ne tik moksleviai, bet ir SKM treneriai bei vaikų tėvelių komanda.

SKM trenerio Karolio Griškaus „Godzilų 94/97“ ir „SKM-TĖVELIŲ“ susitikime nugalėjo patirtis. Nepaisant K. Griškaus auklėtinio Gedimino Latvio pelnyto 21 taško savo komandai, „SKM-TĖVELIAI“ įveikė priešininkus rezultatu 57:42.
Šiuo metu „SKM-TĖVELIAI“ A diviziono I grupės B pogrupyje turi tris pergales ir užima lyderių poziciją.

Ne taip senai SKM gretas papildžiusio trenerio Tado Lukausko krepšininkų ekipa „Ereliai 96/97“ sugebėjo pasipriešinti ir įveikti Vytauto Zapalskio „SKM-97-2“ komandą.

Po atkaklios dvikovos rezultatu 87:65 „Ereliai“ šventė pergalę. Abi komandos bendroje įskaitoje turi po 1 pergalę ir 2 pralaimėjimus.

Artūro Leščinsko „Jaguarams 97“ sekasi neitin gerai. Susitikime su „Baltnetos“ krepšininkais jie patyrė trečiąją nesėkmę. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:61.

„Baltnetos“ krepšininkai šiuo metu rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.