Įspūdingas M.Bagdono žaidimas neišgelbėjo „SKM-Jūsų spurto“

2011 12 05 Artūras Dijakovskis
M.Bagdonas pelnė net 31 tašką.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

„Nestle Aquarel“ rudens krepšinio čempionate praėjusią savaitę karščiausia kova virė Naujininkuose. Pirmą kalendorinę žiemos dieną „Juventos“ gimnazijoje trenerio Artūro Leščinsko vadovaujama „SKM-97/98“ priėmė „SKM-Jūsų spurto“ krepšininkus.

Nors neabejotini rungtynių favoritai buvo Algirdo Budėno auklėtiniai, tačiau pačios pirmos rungtynių minutės žadėjo aršią kovą. Aikštės šeimininkai turėjo milžinišką pranašumą – ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, todėl didelė žaidėjų rotacija padėjo pirmą kėlinį sužaisti apyligiai – 17:15 priekyje „SKM-Jūsų spurtas“.

Antrame kėlinyje siautėjęs A.Budėno auklėtinis Mantas Bagdonas pelnė beveik visus komandos taškus – 11. „SKM-97/98“ neatsiliko ir dėka naudingo G.Lazausko žaidimo kėlinio rezultatą išlaikė lygų – 14:14. Po dviejų kėlinių svečiai išsaugojo trapią 2 taškų persvarą – 31:29.

Po didžiosios pertraukos išbėgę krepšininkai vėl demonstravo lygų žaidimą. Kėlinį pradeda E.Sakalausko tritaškis, išvedantis A.Leščinsko auklėtinius į priekį – 31:32. Tačiau taikliu dvitaškiu atsako Deividas Pupelis, vėl išvesdamas komandą į priekį. Visas kėlinys buvo žaidžiamas taškas į tašką ir baigėsi 18:17 „SKM-Jūsų spurto“ komandos naudai.

Ketvirtame kėlinyje aikštelėje užvirė tikras mūšis. Ir vėl kėlinį pradeda taiklus „SKM-97/98“ puolėjo E.Sakalausko tritaškis, tačiau tuo pačiu atsako su metais vyresniais varžovais rungtyniaujantis Tomas Kalinauskas. Tačiau tada A.Leščinsko auklėtiniai smeigė dar du tolimus metimus ir pasiuntė varžovus į nokdauną.

„SKM-Jūsų spurtą“ dar bandė gelbėti komandos lyderis M.Bagdonas, pelnęs 4 taškus iš eilės. Deja, to nepakako ir „SKM-97/98“ pateikė sensaciją nugalėdami grupės lyderius 68:66, taip iškovodami pirmą pergalę „Nestle Aquarel“ čempionate ir pakildami į trečią turnyrinės lentelės vietą.

A.Budėno auklėtiniai patyrė pirmą pralaimėjimą, tačiau lieka pirmoje grupės vietoje.

„Už pergalę galime padėkoti Fortūnai. Puikiai pataikėme tritaškius, kurie ir nulėmė mūsų pergalę, - džiaugėsi aikštės šeimininkų treneris A.Leščinskas. – Tikiuosi, kad šis laimėjimas pažadins komandą ir mes pateksime į kitą etapą“.

„Nestle Aquarel“ rudens čempionate rungtyniaujame be pagrindinių žaidėjų, kurie daugiausiai žaidžia Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Džiaugiuosiu geru Manto Bagdono ir Tomo Kalinausko žaidimu. Jiedu pastaruoju metu demonstruoja gerą sportinę formą“, - tvirtino „SKM-Jūsų spurto“ treneris A.Budėnas.

„SKM-97/98“ komandoje pasižymėjo G.Lazauskas, pelnęs 20 taškų. E.Sakalauskas įmetė 15, Ž.Skardžius – 6 taškus.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo net 31 tašką pelnęs M.Badgonas, T.Kalinauskas pridėjo 15, Edvinas Beinorius - 8 taškus.