„Haribo“ startas – H4 grupėje pergales šventė „Riteriai“ ir „Grifai“

2015 11 08 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Lapkričio 8 dieną startavo „Haribo“ čempionatas. Pirmieji savo jėgas išbandė H4 grupės dalyviai.
Nuotr. autorius: S.Čirbos
Šį sekmadienį, lapkričio 8 dieną, startavo Sostinės krepšinio mokyklos „Haribo“ čempionatas. Pirmieji savo jėgas aikštelėje išbandė auklėtiniai, žaidžiantys H4 (2005-2006 m. gim.) A pogrupyje.

Iš viso pirmajame H4 grupės A pogrupio ture dalyvavo 5 komandos – Vytauto Zapalskio „Riteriai‘05“, Šarūnės Valinskaitės „Sakalai‘05“, Deivido Zorubos „Grifai‘05“, Justo Jankausko „Orkos’05-06“ ir A.Umbraso „Pelėdos’05-06“.

Nesustabdomi ture buvo D.Zorubos „Grifai‘05“ ir V.Zapalskio „Riteriai‘05“. Žirmūnų „Riterių“ komanda kartu su Š.Valinskaitės „Sakalų“ ekipa atidarė turą, tačiau trenerio Vytauto Zapalskio auklėtiniai į priekį išsiveržė nuo pat rungtynių pradžios ir jau po pirmojo kėlinio buvo sukaupę 16 taškų pranašumą. Po finalinio varžybų švilpuko „Riteriai“ pergalę šventė rezultatu 61:8.

Pirmosios šio sezono čempionato dvikovos akimirkas galite rasti mūsų socialiniame tinkle „Facebook“

Sekančiame mače „Riterių“ kariauna susitiko su Justo Jankausko „Orkų“ komanda. Šiose rungtynėse V.Zapalskio ekipa taip pat spurtavo nuo pirmųjų minučių ir jau po dviejų kėlinių priekyje buvo rezultatu 29:10. Antrojoje dalyje J.Jankausko komandai nepavykus atsitiesti ir pasivyti priešininkų V.Zapalskio „Riteriai“ rungtynes laimėjo 55:21.

Ne mažiau įspūdingas ir stratego Deivido Zorubos auklėtinių „Grifų“ pasirodymas. Pastarieji pirmąjį savo mačą žaidė taip pat prieš J.Jankausko „Orkų“ ekipą. Susitikime D.Zorubos komanda nuo varžovų atitrūko pirmajame kėlinyje, jį laimėję 14:2 ir persvarą išlaikę iki varžybų pabaigos pasiekė pergalę rezultatu 31:14.

Paskutinėse turo rungtynėse D.Zorubos komanda stojo į kovą su A.Umbraso „Pelėdų“ ekipa. Prieš „Grifus“ A.Umbraso komandai atsilaikyti nepavyko, „Palėdos“ antrajame kėlinyje nerado kelio į varžovų krepšį ir taip leido Pilaitės komandai, per rungtynes pataikiusiai ne vieną tolima metimą, smarkiai padidinti skirtumą. Galutis varžybų rezultatas, skelbiantis D.Zorubos ekipos pergalę, buvo 38:17.

Pasibaigus pirmajam turui „Grifų‘05“ treneris kalbėjo: „Iš tikrųjų, džiaugiuosi savo auklėtiniais, žaidėme kaip komanda, visi laikėmės kaip vienas kumštis. Gynyboje dirbome tikrai labai puikiai, vienas kitam padėjome. Puolime taip pat vaikinai drąsiai atakavo iš visų distancijų, nepaisant to, kad kartais metimai buvo ne tokie, kokių norėtųsi. Metėme drąsiai, šiandien pataikėme nemažai tritaškių, dėl to esu labai patenkintas. Džiugu, kad ir varžovai nebuvo labai silpni, tiesiog leido mums mesti savo metimus“.

„Mūsų tikslas visada yra laimėti. Praėjusiais metais su kita savo komanda žygiavau iki finalo, šiais metais irgi tikslas yra nužygiuoti iki finalų“, - prakalbus apie sezono tikslus teigė D.Zoruba.

Su „Orkų“ ekipa du pralaimėjimus patyręs komandos vedlys Justas Jankauskas taip pat pasidalijo mintimis po pirmųjų sezono kovų: „Bus galbūt sunku, kadangi mes esame pakankamai jauni grupėje, bet tikiuosi, kad šioje vietoje mums padės komandinė dvasia. Gal pralaimėjimai mūsų nenužudys ir mes kovosime, stengsimės. Kaip ir šiandien matėme, nors ir žaidėme prieš vyresnę – antrą 2005 metų komandą, mes tikrai stengėmės, kovojome ir niekas nenuleido rankų. Aš tikiuosi, kad taip bus ir toliau“.