„Haribo" penktadienis: mergaičių taškai ir atkaklios kovos

2016 12 02 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Šiandien (12.02) buvo sužaistos trys „Haribo“ čempionato rungtynės. Jėgas išbandė Banginiai’06 ir Vanagai’06, Gervės’02 ir Vanagai’02, bei Panteros'00 ir Lokiai'99 . Pergales šventė Vanagai’06, Gervės’02 ir Lokiai'99.

Banginiai’06, pirmame kėlinyje nepelnę nei vieno taško, turėjo pripažinti Vanagų’06 pranašumą rezultatu 18:27. Banginių’06 komanda gali pasigirti savo gretose turintys net tris merginas: A. Mačinskytę, A. Valiulytę ir A. Augustinavičiūtę, šiandien pelniusią 5 taškus. Taip pat 5 taškus pridėjo U. Lunys.

Nugalėtojų gretose daugiausiai - 14 taškų pelnė E. Voisiatas. Jam talkino 8 taškus prie pergalės pridėjęs E. Noreika.

Antrame šiandienos susitikime Gervės’02 iškovojo pergalę prieš Vanagus’02 rezultatu 42:38. Pirmoje runtynių pusėje vanagiukai pelnė tik 5 taškus, tuo tarpu pirmus du kėlinius po 10 taškų rinkusios gervės užsirezervavo pergalę rungtynių pabaigai. Nors trečiasis kėlinys prasidėjo 15 taškų skirtumų, greitai įsisiūbavo atkakli kova, o rungtynes gerviukai iškovojo vos 4 taškais.

12 taškų nugalėtojams pelnė D. Pampuška, 8 pridėjo G. Palubinskas. Vanagiukų gretose žibėjo 17 taškų į varžovų krepšį sumetęs D. Markauskas.

Paskutinieji šiandien kalavijus sukirto vyriausieji - Panteros'00 ir Lokiai'99. Lokių garbę ginantys krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 59:80. Rezultatyviausiose dienos rungtynėse 27 taškus nugalėtojams pridėjo D. Gurecki. 17 taškų surinko pralaimėjusiųjų komandoje žaidžiantis M. Stanys.

Šiandien taip pat turėjo vykti rungtynės tarp Grizlių ir Grigiškių, tačiau dėl nuostatų pažeidimų jos turės būti žaidžiamos iš naujo.