„Haribo“ moksleivių čempionate pergalinga „SKM-AVIVA“ savaitė

2014 04 29 Lina Skersytė, SKM.lt
M. Noreikos auklėtiniai iškovojo visas tris pergales.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Praėjusi savaitė „Haribo“ moksleivių čempionate buvo ypač sėkminga trenerio Mindaugo Noreikos treniruojamiems „SKM-AVIVA“ krepšininkams.

Jie iš A diviziono IV grupės A pogrupio šešių vykusių susitikimų sužaidė net tris bei iškovojo visas pergales.

Pirmasis savaitės mačas buvo išties principinis, nes susitiko du grupės lyderiai. Šiame susitikime antrą vietą lentelėje užimanti   „SKM-AVIVA“ (3/1) be didesnio vargo rezultatu 63:44 įveikė Eligijaus Redecko „SKM-02-3“ (4/1). Jau nuo rungtynių pradžios  „SKM-AVIVA“ šovė į priekį ir po dviejų kėlinių turėjo net dvidešimt vieno taško pranašumą – 38:17. Nors trečiasis bei ketvirtasis keliniai buvo sužaisti apylygiai, M. Noreikos auklėtiniai pergalės lyderiams nebeatidavė.

Antrosiose savaitės rungtynėse „SKM-AVIVA“ įtikinamai įveikė ir metais jaunesnius „GRIZLIUS 03/04“ (0/4). Puikiai pirmąjį kėlinį sužaidusi „SKM-AVIVA“ Antano Gliožerio auklėtiniams į savo krepšį leido įmesti vos tris taškus ir susikrauto taškų pranašumo neišbarstė visas rungtynes. Susitikimą „SKM-AVIVA“ laimėjo rezultatu 68:44.

[foto_2]
„SKM-Eurosportas.lt“ kartą suklupo bei kartą iškovojo pergalę.
Nuotr. S. Čirbos
  Trečiąją pergalę praėjusią savaitę „SKM-AVIVA“ iškovojo prieš Arūno Umbraso treniruojamus „SKM-02-4“ (3/3). Šios rungtynės vyko gana apylygiai, o pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau galiausiai vienuolikos taškų skirtumu pergalę iškovojo M. Noreikos auklėtiniai (53:42).

Likusiose A diviziono IV grupės A pogrupio rungtynėse „GORILOS 04-1“ (1/4) įveikė „GRIZLIUS 03/04“ (0/4) rezultatu 35:32, „SKM-03-1“ (3/2)  51:23 nugalėjo „SKM-Eurosportas.lt“ (3/2). Po patirto pralaimėjo „SKM-Eurosportas.lt“ sugebėjo atsitiesti ir įtikinamai 65:41 įveikti „GORILAS 04-1“.