„Haribo" čempionate Lokiai kovojo preš Šernus, Aligatoriai - prieš Vilkus

2016 12 09 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

Penktadienį (12.09) Sostinės krepšinio mokyklos organizuojamame “Haribo” čempionate Šernai’99 susirėmė su Lokiais’99, o Aligatoriai’05 santykius aiškinosi su Vilkiukais’07-1.

Martyno Žilionio treniruojami Šernai turėjo pripažinti Arūno Umbraso auklėjamų Lokių pranašumą. Lokiai nukovė Šernus rezultatu 70:86 (21-20; 17-17; 13-22; 19-26). Iki ilgosios pertraukos koja kojon žengę SKM septyniolikmečiai išsiskyrė trečio kėlinio metu. Lokiai spurtavo ir, atsiplėšę nuo Šernų, laimėjo rungtynes.

Rezultatyviausiai A. Umbraso treniruojamos komandos gretose sužaidė nesusitabdomai taškus pelnęs D. Godeckij. Kelis įspūdingus tritaškius įsūdęs jaunuolis iš viso pelnė 32 taškus. Ne ką mažiau svarbesnis savo komandai buvo ir 29 taškus pelnęs D. Žyževič.

Šernų ekipoje 17 taškų pelnė M. Pankūnas, o 15 pridėjo M. Mackevičius.

Mažųjų rungtynėse žaidę Vilkiukai’07-1 iškovojo pergalę prieš dviem metais vyresnius Aligatorius’05. Rungtynės baigėsi rezultatu 21:39 (10-3; 2-13; 7-17; 2-12).

Pergalę šventusių Vilkiukų ekipoje rezultatyviausiai sužaidė 10 taškų į varžovų krepšį sumetęs M. Kučinskas. J. Janulevičius pelnė 9 taškus, o 8 pridėjo I. Urbelionis.

Aligatorių gretose gaugiau nei pusę komandos taškų  11  pelnė T. Karmaza. J. Mitrikevičius pridėjo 4.