Antrojo kėlinio šturmas išvedė „Buldogus 02“ į pergalę

2014 12 11 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Buldogai 02“ per antrajį kėlinį smarkiai išsiveržė į priekį.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Gruodžio 10 dieną „Impuls“ krepšinio arenos aikštelėje susitiko B3 grupės, A pogrupio Gintaro Razučio treniruojami Naujamiesčio „Buldogai 02“ su Arūno Umbraso Vilnios „Lokiais 02/04“.

Trečiadienio pavakarę prasidėjusių varžybų pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė apylygiu rezultatu ir tik paskutinėmis kėlinio akimirkomis aikštės šeimininkai „Buldogai 02“ savo ataką užbaigė taikliu metimu iš trijų taškų zonos ir kėlinį laimėjo vieno taško skirtumu 9:8.

Lemtingojo antrojo kėlinio metu, pasikeitus startiniams penketams, „Lokiams 02/04“ nėkart nepavyko atakų užbaigti sėkmingai ir  pataikyti  į priešininkų krepšį, kurie po šios atkarpos užtikrintai pirmavo 22 taškų skirtumu. Nors „Lokiai 02/04“ bandė atsirevanšuoti ir paskutinius dvejus kėlinius laimėjo užtikrinta persvara, jiems išplėšti pergalės nepavyko ir mačo pabaigoje pergalę šventė  Razučio Naujamiesčio „Buldogai 02“ laimėję rezultatu 43:40 (9:8, 22:0, 6:12, 6:20).

[foto_2]
 „Lokiams 02/04“ nepavyko pavyti   priešininkų.

Nuotr. S. Čirbos

„Aišku, pavedė antrasis kėlinys“, - taip pirmąsias komandos rungtynes „Haribo“ čempionate komentavo Vilnios „Lokių 02/04“ treneris A.Umbrasas. Nepaisant to, treneris ir komanda buvo neblogos nuotaikos: „Nors ir pralaimėjome, jaučiamės ganėtinai gerai“. Umbrasas džiaugėsi auklėtinių žaidimu, skubėjimu į priešininkų aikštės pusę ir sėkmingomis atakomis.

Nugalėjusios komandos treneris Gintaras Razutis po rungtynių kalbėjo: „Sunku komentuoti. Priešininkai buvo dideli, stiprūs bei turėjo vieną aukštaūgį žaidėją. Žinoma, džiaugiamės iškovoję pergalę“, - sakė treneris.

Ateinančių kovų su kitomis pogrupio komandomis treneris negalėjo prognozuoti, nes nėra matęs ir nepažįsta likusių komandų bei nežino jų žaidimo taktikos.

Po šių rungtynių „Buldogai 02“ iš penktosios vietos pakilo į antrąją, o „Lokiai 02/04“ iš trečiosios nusileido į ketvirtąją.

B3 (2001-2002gim.) A pogrupio turnyrinė lentelė.