A diviziono VII grupės finale nesustabdomų „Vilkiukų“ pergalės

2015 05 25 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
T.Urbelionio „Vilkiukai“ pasipuošė visų spalvų medaliais.
Nuotr. autorius: E.Jankausko
„Haribo“ čempionate gegužės 24 dienos popietę A diviziono VII grupėje žaidžiančios trenerio Tomo Urbelionio „Vilkiukų“ ekipos užkariavo krepšinio aikštelę ir pasipuošė trijų spalvų medaliais.

Dėl aukso medalių grūmėsi „Vilkiukai-1“ ir „Vilkiukai-2“ ekipos. Kova buvo itin sunki ir aistringa, tačiau trečiajame kėlinyje į priekį pavykus išsiveržti „Vilkiukų-1“ komandai persvara liko iki rungtynių pabaigos ir „Vilkiukų-1“ krepšininkai pergalę šventė rezultatu 37:25 (8:12, 9:5, 11:4, 11:4).

Abiejų ekipų treneris Tomas Urbelionis po rungtynių neslėpė šypsenos: „Džiugu, kad finalinės rungtynės buvo geriausios, įdomiausios ir tikriausiai šiame čempionate atkakliausios. O jausmai tai tokie dviprasmiški, norėjosi, kad ir vienai, ir kitai komandai gerai sektųsi, bet krepšinyje lygių nebūna, - apgailestavo treneris bei džiaugėsi įdomia auklėtinių kova. – Varžybos buvo apylygės, taškas į tašką. Tik vienoje rungtynių atkarpoje „Vilkiukai-2“ labai įkrito į duobę ir pirmoji ekipa pabėgo į priekį. Komandos yra vertos viena kitos, todėl buvo malonu žiūrėti šiandienos kovą. Įgyvendinome savo tikslą, bet kaip ir minėjau, nosies aukštai neužkeliame, darbuosimės toliau ir lauksime kitų metų“.

Kovoje dėl III vietos „Vilkiukai-3“ rungėsi su Karolio Griškaus „Rykliukais“. Šiame mače „Vilkiukų-3“ kariauna į priekį išsiveržė taip pat trečiajame kėlinyje ir priešininkus nugalėjo rezultatu 29:19.

Apie šias rungtynes T.Urbelionis sakė: „Varžybos buvo labai sunkios ir nervingos, abejoms komandoms labai sunkiai sekėsi užpulti, nes abi labai gerai gynėsi ir sunkiai rinko taškus. Galbūt tai irgi padėjo po truputėlį nutolti rungtynių pabaigoje“.