„Warranty Expert" U15 čempionate pasipuošė bronzos medaliais!

2018 05 20 MKL.lt

Nuotr. autorius: MKL.lt

Kaune baigėsi dvi dienas vykęs „LIDL-MKL“ U15 vaikino finalo ketverto turnyras, po kurio aukso medaliais džiaugėsi ir nugalėtojų taurę į viršų kėlė Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) „Teknos“ komanda, finale po itin atkaklios kovos palaužusi Arvydo Sabonio krepšinio centro „Beko“ krepšininkus.

Prieš tai vykusiose rungtynėse dėl trečios vietos triumfavo praėjusių metų čempionai – Sostinės krepšinio mokyklos  (SKM) „Warranty Expert“ mažajame finale neturėjo didesnių sunkumų ir 88:66 nugalėjo Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos „Authentic Cars“ ekipą.

PROTOKOLAS

FOTOGALERIJA

Pajūrio krepšininkai startavo kiek geriau ir po pirmo kėlinio dar pirmavo 17:16. Vis dėlto vėliau Vilniaus krepšininkai susiėmė, persvėrė rezultatą savo naudai ir nuosekliai didino savo pranašumą, kuris dar trečiame kėlinyje tapo triuškinamu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gediminas Alisas su 15 taškų. Dvigubą dublį surinko Gytis Valickas – 14 taškų ir 15 atkovotų kamuolių, po 13 tašų pelnė Lukas Pivoriūnas ir Kasparas Sideravičius.

Pajūrio komandoje daugiausiai taškų pelnė Mindaugas Mockus su 25 ir 9 atkovotais kamuoliais. Jokūbo Skurdenio sąskaitoje – 21 taškas.

„Iš tiesų atsigauti po vakar dienos pralaimėjimo buvo sudėtinga, bet mūsų noras laimėti neužgeso“ – kalbėjo vilniečių atstovas Gytis Valickas. – „Stengėmės žaisti savo žaidimą ir mums tai pavyko. Aišku, buvome pavargę, tačiau kaip ir minėjau, mūsų noras laimėti buvo didelis. Trečia vieta yra labai gerai, tačiau tikrai galėjome daugiau.“