Vilniuje – galinga SKM I „Electrolux“ pergalė prieš Sabonio KC „Stiklita“ ekipą

2017 02 12 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Sekmadienį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate užtikrintą pergalę jaunučių (U15) varžybose iškovojo SKM I „Electrolux“ krepšininkai.

Gintaro Razučio auklėtiniai savo aikštėje 68:39 (15:4, 16:10, 18:6, 19:19) sutriuškino Kauno Sabonio KC „Stiklita“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų gynyba sukaustė svečius. Per pirmąsias 10 minučių kauniečiams pavyko pelnyti vos 4 taškus, tuo tarpu SKM ekipa surinko 15.

Per tris kėlinius varžovams SKM I „Electrolux“ leido pelnyti vos 20 taškų. O susikrovusi užtikrintą pranašumą paskutiniame ketvirtyje tiesiog mėgavosi žaidimu.

Abi komandos labai netaikliai atakavo iš toli. SKM krepšininkai pataikė vos 2 metimus iš 19 (11 proc.), tuo tarpu kauniečiai – 3 iš 29 (10 proc.).

Galingai po krepšiu dirbę šeimininkai nusiėmė 51 atšokusį kamuolį, tuo tarpu varžovai – 35.

Nugalėtojams Rokas Radzevičius pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. Bartautas Linartas prie pergalės pridėjo 11 taškų, Gustas Jakubynas surinko 10 taškų.

Varžovų ekipoje 9 taškus pelnė Ričardas Butkus.

SKM krepšininkai su 9 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais turnyro lentelėje užima septintąją vietą, tuo tarpu kauniečiai, iškovoję 10 pergalių ir 7 kartus pralaimėję – šešti.