Trečiajame kėlinyje iššovusi SKM I „Aviva“ įsirašė įtikinamą pergalę

2017 02 14 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U14) čempionate užtikrintą pergalę iškovojo SKM I „Aviva“ komanda. Mindaugo Noreikos auklėtiniai savo aikštėje 75:58 (18:18, 11:10, 31:14, 15:16) nugalėjo Panevėžio KKSC krepšininkus.

U14 čempionato lyderei SKM komandai susikrauti pranašumą pavyko trečiajame kėlinyje. Iki tol žaidimas vyko taškas į tašką.

Trečiojo ketvirčio pabaigą vilniečiai laimėjo 15:1 ir susikrovė pergalingą persvarą.

„Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose žaidėme agresyviai ir aktyviai gynėmės. Pirmuosiuose dvejuose kėliniuose žaidėjai nesilaikė to plano, kurį ruošėme treniruotėse. Tačiau po ilgosios pertraukos, tikriausiai, pamatė to žaidimo, kurio reikalavau naudą. Todėl puolimas smarkiai pagerėjo.

Šaunuoliai žaidėjai, atrodė gyvybingi, norintys kautis ir laimėti“, - pasidžiaugė M.Noreika.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Adomas Linartas. 14 taškų prie pergalės pridėjo Bartautas Linartas, 12 – Lukas Pivoriūnas. Gytis Valickas pelnė 9 taškus ir atkovojo net 11 kamuolių.

Varžovams 18 taškų pelnė Augustas Gaivenis.

SKM I „Aviva“ savo sąskaitoje turi 15 pergalių, 2 pralaimėjimus ir pirmauja U14 čempionate. Panevėžiečiai su 9 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais – šešti.