SKM III-Adlex žaidė gerai, bet pralaimėjo pogrupio lyderiams

2017 01 20 skm.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

Taiklus Jonavos KKSC komandos gynėjo metimas nuo vidurio linijos paskutinę antrojo kėlinio sekundę nebuvo blogiausias penktadienį (01.20) SKM III–Adlex komandai nutikęs dalykas. Kur kas nemalonesnis reikalas buvo rezultatas švieslentėje po finalinio teisėjo švilpuko.

Iki mačo pabaigos likus dviems minutėms, komandas teskyrė 7 taškai, tačiau iš dėkingų situacijų atakavusiems SKM krepšininkams nepavyko pelnyti taškų, o varžovai į tai atsakė dviem tritaškiais. Be pagrindinio įžaidėjo MKL U-15 čemponato B diviziono rungtynėse žaidę vilniečiai turėjo pripažinti svečių iš Jonavos pranašumą rezultatu 47:60.

„Žaidėme prieš pogrupio lyderius ir B diviziono favoritus. Nepaisant pralaimėjimo, sužaidėme palyginti geras rungtynes. Vyrukai kovojo gerai. Pritrūko šiek tiek sėkmės rungtynių pabaigoje, kai nepataikėme kelių metimų. Metėme laisvi, turėjome galimybę užsikabinti, bet nepavyko,“- rungtynes apibendrino SKM komandos treneris V. Zapalskis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė D. Kulisauskas, surinkęs 19 taškų. Pralaimėjusiems P. Kurlavičius pelnė 14 taškų, E. Karčenko pridėjo 11.

MKL U-15 B diviziono C pogrupio turnyro lentelėje SKM III-Adlex komanda liko antroje vietoje (7/3). Jonavos KKSC (10/0), iškovojusi visas pergales, rikiuojasi lentelės viršuje.