SKM II-„Capital Liūtai“ skaudžiai pralaimėjo kauniečiams

2017 01 08 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Sekmadienį vykusiose Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U13) čempionato rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė SKM II-„Capital Liūtai“.

Jie savo aikštėje 33:58 (10:11, 8:17, 13:14, 2:16) nusileido Kauno Sabonio krepšinio centro I-ąjai komandai.

Jau antrojo kėlinio pabaigoje varžovams pavyko susikrauti dviženklį pranašumą. Besibaigiant ketvirčiui kauniečiai pirmavo 28:18.

Po ilgosios pertraukos vilniečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (21:28), tačiau baigiantis kėliniui varžovai pelnė 9 taškus be atsako ir pirmavo jau 17 taškų (40:23).

Nesėkmingai šeimininkams susiklostė paskutinis ketvirtis. Jo metu SKM krepšininkai pelnė vos 2 taškus, tuo tarpu varžovams leido įmesti net 16.

Kauniečiai įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 56/37.

„Capital Liūtų“ komandoje rezultatyviausias buvo N.Krulikauskas, surinkęs 10 taškų. 6 taškus pelnė R.Čepononis, 5 – G.Bliujus.

Varžovų ekipoje nesustabdomas buvo 22 taškus pelnęs ir 5 kamuolius atkovojęs L.Klimas.

Kitose U13 čempionato rungtynėse sekmadienį SKM III komanda savo aikštėje apmaudžiai 70:74 (18:16, 10:17, 18:20, 24:21) nusileido Alytaus SRC ekipai.

M.Mačiulsi šeimininkams pelnė net 26 taškus, jis taip pat sugriebė 5 atšokusius kamuolius. N.Kulieša pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.D.Neverbickas surinko 10 taškų.

Nugalėtojams po 17 taškų pelnė N.Lebskas (10 atk. kam.) ir S.Jeremičius (11 atk. kam.).

Pralaimėjimą trylikamečių čempionate patyrė ir SKM I-„EMSI“ komanda. Ji išvykoje 61:95 (12:21, 21:25, 13:24, 15:25) nusileido Kauno Tornado KM I- „Envija“ komandai.

Vilniečiams po 15 taškų surinko K.Vigraitis ir G.Alisas. Pastarasis atkovojo 13 kamuolių. 12 taškų pelnė P.Velutis.

Nugalėtojų komandoje nesustabdomas buvo P.Murauskas. Jis pelnė 27 taškus ir atkovojo 21 kamuolį.

Jaunučių vaikinų (U15) čempionate pergalę iškovojo SKM I-„Electrolux“ komanda, išvykoje 88:51 (18:7, 20:14, 23:12, 27:18) sutriuškinusi Klaipėdos V.Knašiaus mokyklos II-ąją komandą.

Vilniečiai gerokai taikliau atakavo iš vidutinio nuotolio (33/66 – 11/45) bei įtikinamai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (72 – 50).

Nugalėtojų ekipoje dvigubu dubliu pasižymėjo R.Zaruba, jis pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 13 taškų pelnė K.Keršanskas, 12 – B.Linartas.