SKM II-„Capital Liūtai“ savo aikštėje nugalėjo svečius iš Kauno

2017 01 15 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U13) čempionato rungtynėse pergalę iškovojo Sostinės KM II-„Capital Liūtų“ komanda.

Ji savo aikštėje 60:53 (12:16, 24:15, 12:7, 12:14) nugalėjo svečius iš Kauno Tornado KM I-„Envija“ ekipą.

Pusantro kėlinio rungtynės vyko taškas į tašką. Tuomet aikštės šeimininkai po truputį ėmė tolti, o įpusės trečiajam kėliniui jau turėjo dviženklę persvarą (46:35), kurios varžovams ištirpdyti nebepavyko.

Šeimininkai taikliau atakavo iš toli. Jie pataikė 5 tritaškius iš 20, tuo tarpu varžovai – vos 1 iš 11.

Nugalėtojams R.Čepanonis pelnė 17 taškų, G.Gervickas pridėjo 11. 8 taškus surinko P.Matulionis.

Svečiams P.Murauskas pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

SKM II komanda turnyro lentelėje su 7 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais užima pektąją vietą.