SKM I-KPMG komandai nepavyko laimėti svarbiausio sezono mačo

2017 03 04 SKM.lt

Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius

Vos prieš metus kelialapį į MKL A divizioną iškovoję Sostinės krepšinio mokyklos šešiolikmečiai SKM I-KPMG atsidūrė ant prarajos ribos. Penktadienį Karolio Čyžiaus treniruojama komanda principinėje kovoje rezultatu 61:85 nusileido kitai Vilniaus komandai ŠMKA-VKM.

Gyvybiškai svarbus šis mačas buvo kovoje dėl išlikimo MKL A divizione, mat iki šios dvikovos abi ekipos rikiavosi turnyro lentelės apačioje. Iškovoję ketvirtą pergalę ŠMKA-VKM komanda (4/15) pakilo į devintąją čempionato vietą. Su dviem pergalėmis likę SKM I-KPMG (2/17) vyrai liko paskutinėje, dvyliktoje, vietoje. Išlikti A divizione komandai liko tik teorinė galimybė.

Itin nesėkmingai SKM komandai susiklostė rungtynių pradžia. Ketvirtą minutę „marčiulioniukai“ jau turėjo 17 taškų persvarą (2:19). Nepaisant gilios duobės, K. Čyžiaus auklėtiniai rimtai kibo varžovams į atlapus, trečiojo kėlinio pradžioje komandas teskyrė 3 taškai (39:42), o ketvirtojo viduryje – 5 taškai (58:63). Deja, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė namuose rungtyniavę varžovai ir iškovojo pergalę 61:85.

Šias rungtynes galima pavadinti klaidų varžytuvėmis. Nugalėtojai suklydo 27, o SKM komanda – net 35 kartus.

Nugalėtojų komandą į priekį tempė 24 taškus surinkęs Kasparas Gečas, 19 pridėjo Saulius Mikelionis, 12 – Justinas Kalinauskas (6 rez. perd., 7 per. kam.).

SKM-KPMG ekipoje geriausiai sekėsi Eimantui Drungilui (17 tšk.), Kajui Steponavičiui (14 tšk.) bei Jonui Labučiui (12 tšk.).