SKM I „FrosTec“ nesėkme pradėjo atkrintamąsias

2017 03 02 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunučių (U16) vaikinų čempionato B divizione prasidėjo atkrintamųjų varžybų kovos.

Pirmosiose rungtynėse SKM I „FrosTec“ po permainingos kovos 64:66 (16:9, 19:24, 15:24, 14:9) savo aikštėje nusileido Kretingos SM ekipai.

Kova vyko permainingai ir atkakliai. Po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 16:9, tačiau antrajame ketvirtyje varžovai sumažino skirtumą iki 2 taškų.

Po ilgosios pertraukos svečiai šovė į priekį ir persvėrė rezultatą (57:50). Nors šeimininkai laimėjo lemiamą ketvirtį, tačiau iki pergalės kelių taškų vis dėlto pritrūko.

„Pralaimėjome, nes šiuo metu žaidžiame prasčiausią krepšinį šio sezono metu. Krepšiniu tai pavadinti sunku. Žinant, kad taip žaisdami pralaimėjome tik 2 taškais, turėtume būti laimingi“, - sakė treneris Rokas Kasparavičius.

Šeimininkams 22 taškus pelnė G.Zaremba, 13 pridėjo A.Mikša. Daugiau nei pusę taškų varžovams pelnė K.Stonkus. Jis iš viso surinko 44 taškus.

Atkrintamosiose varžybose žaidžiama iki dviejų pergalių.