SKM I „EMSI“ - stipriausi antrus metus iš eilės

2017 05 21 SKM.lt

SKM I „EMSI“ kol kas Lietuvoje neranda lygių. Antrus metus Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) rungtyniaujanti komanda apgynė titulą ir tapo U13 čempione.

Algirdo Milono auklėtiniai finale savo aikštėje 72:65 (15:13, 25:19, 20:12, 10:21) nugalėjo Kauno Tornado KM I „Envija“ ekipą.

Nors po trijų kėlinių šeimininkai užtikrintai pirmavo 60:44, kauniečiai nepasidavė. Ketvirtąjį kėlinį jie laimėjo 21:12 ir privertė A.Miloną sunerimti.

Vis dėlto, SKM ekipa lemiamomis ketvirtojo kėlinio akimirkomis parodė čempionišką charakterį - nesutriko, susitelkė ir išlaikė nedidelę persvarą.

Nugalėtojams 18 taškų surinko M.Klimantavičius, 15 prie pergalės pridėjo G.Alisas. 14 taškų surinko P.Velutis. Varžovams P.Murauskas pelnė 22 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.

„Žinojome, ką daryti. Stengėmės sustabdyti jų pagrindinį žaidėją P.Murauską. Pirmoji rungtynių pusė mums buvo gana gera, antrojoje ne viską pavyko padaryti, ką norėjome. Vakarykštis pavyzdys parodė, kad varžovai kovoja iki galo. Ir jie kovojo, jie padarė labai gražų finalą. Tačiau mūsų vaikai atsilaikė. Labai džiaugiuosi, kad vaikinai atlaikė įtampą ir ažiotažą.

Laimėti vieną kartą galima, tačiau atlaikyti tai ir antrą kartą – tai jau yra meistriškumas. Manau, kad ši komanda jau yra pasiekusi tam tikrą meistriškumo lygį.

Noriu padėkoti savo komandai už darbą viso sezono metu. Esu be galo dėkingas vyrukams už pergalę. Mano gimtadienio proga jie iškovojo antrąjį aukso medalį. Apie geresnę dovaną treneris nė pasvajoti negali.

Dabar turime švęsti, sezonas baigėsi. O vėliau ramiai žiūrėsime į ateitį, analizuosime sezoną, ieškosime rezervų ir ruošimės kitam“, - sakė A.Milonas.

Į simbolinį geriausių finalo ketverto žaidėjų penketą pateko net du SKM ekipos krepšininkai – G.Alisas ir P.Velutis.

Praėjusiais metais SKM I „EMSI“ laimėjo MKL„Pirmojo iššūkio“ čempionatą.

Pusfinalyje A.Milono auklėtiniai  64:47 įveikė svečius iš Klaipėdos V. Knašiaus KM I-„Jumex“ ekipą.