SKM I-„Electrolux“ po pratęsimo įveikė svečius iš Klaipėdos

2017 01 12 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Ketvirtadienį vykusiose Moksleivių krepšinio lygos (MKL) rungtynėse Sostinės KM I-„Electrolux“ komanda savo aikštėje 77:71 (7:16, 24:14, 18:18, 15:16, 13:7) nugalėjo Klaipėdos V.Knašiaus KM I ekipą.

Permainingose rungtynėse laiminti komanda keitėsi bent kelis kartus. Jau rungtynių pradžioje varžovai išsiveržė į priekį 5:1. Per pirmąjį kėlinį vilniečiai pelnė 7 taškus ir atsilikinėjo 7:16.

Tačiau antrajame ketvirtyje po šalto dušo atsigavę šeimininkai ne tik ištirpdė svečių persvarą, bet ir persvėrė rezultatą (31:30).

Baigiantis ketvirtajam kėliniui svečiai pirmavo dviem taškais, tačiau tiksint paskutinėms sekundėms E.Volodkovič atkovojo kamuolį puolime ir dvitaškiu išlygino rezultatą 64:64.

Pratęsimą SKM krepšininkai laimėjo beveik dvigubai ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams R.Radzevičius pelnė 20 taškų, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų pelnė K.Keršanskas, jis perėmė net 9 kamuolius. Po 11 taškų pridėjo E.Stulgis ir E.Volodkovič.

Svečiams 18 taškų surinko K.Zikas. Jis atkovojo net 20 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

SKM krepšininkai šiose rungtynėse pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (39 - 50).