Skambios pergalės „Olimpinėje taurėje“ aidai: daug širdies ir lemiamas finišas (video, foto)

2018 01 28 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Skambią pergalę Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) „Olimpinėje taurėje“ (U19) iškovojo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) vaikinai (3/4). Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai SKM savaitės rungtynėse  sekmadienį po itin atkaklios kovos 79:76 (23:18, 21:20, 17:18, 18:20) palaužė grupės lyderę Raseinių KKSC (6/1) ekipą.

FOTOGALERIJA

DAUGIAU APIE SKM KOMANDĄ OLIMPINĖJE TAURĖJE

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai (8:2), kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 23:18,  o po antrojo – 44:38. Po didžiosios pertraukos užvirė dar nuožmesnė kova  – komandų žaidėjai vis emocingiau reagavo į įvykius aikštėje.

Nors #skmvilnius žaidėjai trijų iš eilės tritaškių dėka buvo įgiję dviženklę persvarą, svečiai iš Raseinių nė nemanė nuleisti rankų ir greitai vėl sugrįžo į rungtynes.

Prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą SKM buvo priekyje 66:56.

Likus 17 sek. ir rezultatui esant 79:76 Raseinių ekipos treneris Albertas Vilimas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos varžovai šūviu iš toli galėjo išlyginti rezultatą, tačiau iš sunkios padėties atakavusio varžovo mestas kamuolys tikslo nepasiekė.

Per likusį laiką SKM abiturientai pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Sporte be sėkmės nieko nebus. Įdėjome daug širdies, nepasidavėme. Taikėme daug gynybos sistemų. Nieko nuo varžovų neslėpėme, nesitaupėme ir rodėme viską, ką tik galėjome. Žinojome šių rungtynių reikšmę ir apie tai buvo kalbama visą savaitę. Dirbame ties fiziniu ir psichologiniu pasirengimu. Ši pergalė mano žaidėjams tikrai suteiks dar daugiau pasitikėjimo. Svarbiausia, kad jo nebūtų per daug (šypsosi). Dabar visą savaitę ruošimės kitai dvikovai“, – po rungtynių SKM.lt svetainei kalbėjo A. Menkevičius.

Ši pergalė sustiprino sostinės krepšininkų šansus patekti į „Olimpinės taurės“ ketvirtfinalį.

Kitą sekmadienį, vasario 4 d., SKM namuose priims Marijampolės ekipą, o jau rytojaus dieną, vasario 5-ąją, vyks žaisti itin svarbaus mačo į tolimąją Šilutę.

Antrąjį etapą 1999 m. gimę sostinės krepšininkai užbaigs dvikova namuose su Ukmergės bendraamžiais.