Persvarą iššvaisčiusi SKM I-„KPMG“ pralaimėjo

2017 01 07

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunių vaikinų (U17) čempionate nesėkmę patyrė Karolio Čyžiaus treniruojama SKM I-„KPMG“ komanda.

Ji savo aikštėje 58:72 (19:9, 18:16, 12:22, 9:25) nusileido kitai sostinės ekipai „Visi kartu“.

Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų persvarą (37:25). Vis dėlto, po ilgosios pertraukos svečiai persvėrė svarstykles į savo pusę.

Po trijų kėlinių komandas skyrė jau vos 2 taškai (49:47), na, o lemiamą ketvirtį varžovai laimėjo 25:9 ir išsivežė pergalę.

SKM ekipai P.Kazlovas pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Po 10 taškų pelnė M.Dabulis ir P.Paulavičius.

Galingai po krepšiu kovėsi N.Mezzarobba. Jis atkovojo 11 kamuolių, bei surinko 8 taškus.

Varžovų ekipoje išsiskyrė 19 taškų pelnęs A.Adomavičius.

Komandos panašiu taiklumu atakavo iš vidutinio nuotolio, tačiau SKM krepšininkai varžovus lenkė pataikymu iš toli. Svečiai pataikė vos 1 tritaškį iš 19, tuo tarpu šeimininkai sumetė 4 iš 13. Šeimininkai taip pat nežymiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44 – 42).

Beje, SKM krepšininkai metė vos 4 baudų metimus, iš kurių 2 buvo taiklūs, tuo tarpu varžovai tai darė 19 kartų, iš kurių pataikė 13.