MKL U-14 A divizionas: SKM I-„Aviva" patyrė pirmąjį pralaimėjimą

2016 12 10

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

Sostinės KM I-„Aviva" pralaimėjo Š.Marčiulionio KA I-„Teknos" ekipai rezultatu 64:41 (13-13; 14-7; 18-12; 19-9). Antrame kėlinyje klųptelėję SKM auklėtiniai paleido varžovus į priekį ir nebesugebėjo pasivyti. Po keturių kėlinių Š. Marčiulionio akademijos krepšininkai šventė pergalę.

Titanų mūšio etiketę gavusiose rungtynėse rezultatyviausiai sužaidė Š. Marčiulionio krepšinio akademijos žaidėjas Emilis Butkus. Jis pelnė 16 taškų ir atkovojo net 16 kamuolių.

SKM gretose dvigubą dublį surinko Gytis Valickas, pelnęs 10 taškų ir sugriebęs 12 kamuolių. Tiek pat taškų varžovams sumetė ir Lukas Pivoriūnas. 8 pridėjo Gediminas Alisas.

Verta paminėti, kad iki šios dvikovos MKL U-14 A divizione abi komandos žygiavo be pralaimėjimų. Po pralaimėjimo Sostinės KM I-„Aviva" liko pirmoje turnyro lentelės vietoje (9/1), tuo tarpu rungtynėmis mažiau sužaidusi Š.Marčiulionio KA I-„Teknos" (9/0) rikiuojasi antroje lentelės vietoje.