MKL Pirmajame iššūkyje pasnigo pergalėmis

2016 12 07 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

Trečiadienį (12.07) MKL Pirmojo iššūkio rungtynėse jėgas išbandė SKM I ir VKM II, VKM IV ir SKM II, bei Švenčionių SC ir SKM ekipos. Visose rungtynėse pergales šventė Sostinės KM auklėtiniai.

Karolio Čyžiaus treniruojami SKM I krepšininkai nugalėjo bendraamžius iš VKM rezultatu 51:10.

Galutinis rungtynių rezultatas buvo kitoks, tačiau pagal MKL U-12 taisykles, jeigu po dviejų kėlinių komandas skiria  40 ar daugiau taškų, protokolo pildymas yra stabdomas, o rungtynės vyksta toliau. Oficialus rezultatas šiuo atveju - 51:10.

Jau pirmame kėlinyje 30 taškų surinkę SKM auklėtiniai sudėjo visus taškus ant i ir nesukėlė jokios intrigos. Trenerio K. Čyžiaus teigimu, pergalę lėmė ženklūs skirtumai tarp komandų. SKM ekipa yra viena stipriausių šiame čempionate - nuspėjama favoritė. Tuo tarpu VKM komanda yra ženkliai silpnesnė.

Pirmojo kėlinio pradžioje pelnęs 9 taškus iš eilės, E. Matulevičius iš viso per rungtynes jų surinko 13 ir tapo rezultatyviausiai kovojusiu SKM krepšininku. 8 taškus prie komandos pergalės pridėjo komandos kapitonas N. Kulieša.

Varžovų gretose po 4 taškus pelnė M. Sviklas ir A. G. Sodaitis.

Antrąji dienos susitikimą su VKM auklėtiniais vėl laimėjo mūsiškiai. SKM II komanda išvykoje patiesė VKM IV ekipą rezultatu 55:15.

Kertiniu tapo antras kėlinys, kurio metu SKM kariauna į O. Dindaitės-Mukienės auklėtinių krepšį sumetė 29, o  į savo praleido tik 3 taškus.

Rezultatyviausiai SKM gretose sužaidė 11 taškų pelnęs J. G. Kozyrevas. Varžovams 7 taškus pridėjo R. Veličko.

Į Švenčionis šiandien keliavo Š. Cipario treniruojami SKM IX ekipos krepšininkai. Šeimininkus jie nugalėjo rezultatu 69:37.

Visų rungtynių metu priekyje buvę mūsiškiai nesunkiai iškovojo pergalę.

Geriausiai SKM ekipos gretose rungtynes sužaidė 16 taškų pelnęs M. Šablevičius. Puikiai jam talkinęs A. Urbanovič prie pergalės pridėjo 11 taškų.

Švenčionių SC krepšininkų tarpe išsiskyrė 17 taškų penlęs D. Gudelis. Jis taip pat buvo vienintelis krepšininkas savo komandoje, pelnęs taškus ketvirtajame kėlinyje.