MKL B divizione SKM auklėtiniai iškovojo pergales

2016 12 08 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Ketvirtadienį (12.08) MKL B divizione žaidė dvi SKM ekipos. U-14 čempionate jėgas išbandė Sostinės KM V-„Capital Liūtai” ir Utenos DSC, o U-13 rungtynėse SKM IV susirėmė su VKM II. Abiejuose mačuose triumfavo Sostinės krepšinio mokyklos ekipos.

MKL U-14 varžybose savo pranašumą pademonstravo Roko Kasparavičiaus treniruojami Sostinės KM V-„Capital Liūtai”. Jie principinėje kovoje palaužė Utenos DSC krepšininkus rezultatu 68:60 (19-18; 20-13; 10-18; 19-11).

Praėjusiais metais svarbias rungtynes dėl patekimo į kitą MKL etapą vienu tašku uteniškiams pralaimėję liūtai šiandien atsirevanšavo. Treneris R. Kasparavičius džiaugėsi auklėtinių pergale ir pažymėjo, kad rungtynės nebuvo lengvos: “Varžovai yra metais vyresni, ryškiai atletiškesni, stipresni ir aukštesni. Kadangi esame žemesni, pasitarėme ir gerai išnaudojome savo pranašumą vikrume. Vaikai sukovojo labai gerai. Atsikovojo daug kamuolių, žaidė greitą krepšinį.”. Lyderio treneris išskirti negalėjo, nes anot jo, visi krepšininkai sužaidė gerai ir pelnė taškų.

Nors trečias kėlinys baigėsi lygiosiomis, SKM aukėtiniai ketvirtame kėlinyje pelnė 19 taškų, į savo krepšį praleido 11, ir išplėšė pergalę.

Rezultatyviausiai R. Kasparavičiaus kariaunoje sužaidė 21 tašką pelnęs komandos kapitonas R. Čepononis. Prie komandos pergalės prisidėjo ir A. Drozdovas, surinkęs 16 taškų.

Varžovų gretose išsiskyrė ir 17 taškų į SKM krepšį sumetė M. Žvirblis. 16 pridėjo G. Murmulis.

Kitas šiandienos rungtynes MKL sužaidė SKM VI ir VKM II ekipos. V. Zapalskio auklėtiniai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 87:42 (16-10; 33-10; 25-13; 13-9).

Antrame kėlinyje įgavę pagreitį, SKM krepšininkai pelnė net 33 taškus. Varžovai šiame ketvirtyje pasimetė ir sugebėjo sukrapštyti tik 10 taškų. Ilgoji pertrauka jiems neįpūtė motyvacijos, todėl, žengę ant parketo, nesugebėjo sustabdyti įsisiautėjusių V. Zapalskio auklėtinių. Nuaidėjus galutiniam teisėjo švilpukui, VKM krepšininkai turėjo pripažinti mūsiškių pranašumą.

Geriausiai SKM IV ekipoje sužaidė I. Šliavas, kuris surinko 16 taškų. Komandos kapitonas L. Pičuginas prie pergalės pridėjo 12 taškų.

Vilniaus krepšinio mokyklos gretose geras rungtynes sužaidė komandos kapitonas K. Jukonis. Jis į SKM IV krepšį sumetė 20 taškų. Komandos kapitonui talkino 12 taškų pelnęs M. Poškus.