MKL A divizionas pažymėtas dviem pergalėm ir pralaimėjimu

2016 12 11 SKM.lt

Sekmadienį (12.11) MKL A divizione Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai kovojo trijuose mačuose. U-13 amžiaus grupėje susirėmė Sostinės KM II-„Capital Liūtai” ir Alytaus SRC, bei Sostinės KM I ir Plungės SRC-„Anra Investicija”, o U-17 varžybose dėl pergalės Sostinės KM I-„KPMG" kovojo su Tornado KM I-„Viči”.

Sostinės krepšinio mokyklos šešiolikmečiai skaudžiai nusileido svečiams iš Kauno. Sostinės KM I-KPMG" turėjo pripažinti Tornado KM I-Viči” pranašumą rezultatu 43:101 (8-19; 6-38; 19-22; 10-22).

Karolio Čyžiaus treniruojama ekipa kauniečiams neprilygo visų rungtynių metu. SKM vaikinai prasčiau metė iš visų atkarpų, atkovojo mažiau kamuolių (36 prieš 48) ir daugiau kartų suklydo (30 prieš 16). Antro kėlinio metu pelnę tik 6, o varžovams leidę sumesti 38, Sostinės KM I-KPMG” krepšininkai paskandino save savo pačių namų aikštėje.

Individualiai geras rungtynes sužaidė Nicolas Mezzarobba, per 36 minutes pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių. 12 taškų komandai pridėjo Eimantas Drungilas, taip pat sugriebęs 6 kamuolius.

Laimėjusios ekipos gretose net trys žaidėjai surinko daugiau nei 20 taškų. Daugiausiai  26  sumetė Nedas Kancleris, 22 pridėjo Tautvydas Kupstas, o 20 pelnė Justinas Ramanauskas.

Savo kraityje turėdami tik 1 pergalę ir 9 pralaimėjimus, Sostinės KM I-KPMG” turnyrinėje lentelėje pozicionuojas 11. Šiandien pergalę šventę Tornado KM I-Viči” užima 5 vietą.

MKL U-13 rungtynėse geriau sekėsi SKM krepšininkams. Sostinės KM II-Capital Liūtai” parklupdė Alytaus SRC ekipą rezultatu 70:42 (16-17; 20-11; 20-0; 14-14).

Pirmo kėlinio metu vienu tašku atsilikę SKM auklėtiniai sukaupė jėgas ir antrame kėlinyje spurtavo, pirmąją rungtynių dalį baigę rezultatu 36:28. Trečiame ketvirtyje į savo krepšį nepraleidę nei vieno taško vilniečiai morališkai susmukdė alytiškius, kurie nesugebėjo atsitiesti ir buvo priversti pripažinti Roko Kasparavičiaus auklėtinių pranašumą.

Sostinės KM II-Capital Liūtai” gretose 22 taškus pelnė ir 9 kamuolius sugriebė komandos kapitonas Rokas Čepononis. Gytis Gervickas prie pergalės savo ekipai pridėjo 21 tašką.

Alytiškių tarpe 11 taškų pelnė Nojus Lebskas, o 10 pridėjo Martas Varanius.

SKM auklėtiniai šiame čempionate kol kas užima 4 vietą. Alytaus krepšininkai neiškovoję dar nei vienos pergalės yra paskutiniai.

Taip pat pergalę iškovojo Algirdo Milono kariauna. Sostinės KM I nugalėjo Plungės SRC-Anra Investicija” rezultatu 90:51 (33-8; 27-14; 14-9; 16-20).

Pirmame ketvirtyje į priekį šovę vilniečiai užsitikrino pranašumą visų rungtynių metu. Nei sykio į priekį nepaleidę varžovų, SKM krepšininkai ne tik geriau atakavo krepšį iš visų pozicijų, bet ir atkovojo ženkliai daugiau kamuolių. Jų vilniečiai sugriebė 60, o varžovams atidavė 29.

MKL U-13 čempionate kovojančių SKM auklėtinių gretose šiandien rezultatyviausiai sužaidė Gediminas Alisas, surinkęs 16 taškų bei 10 atkovotų kamuolių. Jam puikiai talkino po 13 taškų prie pergalės pridėję Adas ir Domas Kačinskai. Gytis Auriškevičius varžovams sumetė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Varžovų gretose geriausiai pasirodė Žilvinas Rusys, į SKM ekipos krepšį sumetęs 15 taškų. Po 12 pridėjo Nojus Radžius ir Jokūbas Stropus.

Dar nei sykio nepralaimėję A. Milono auklėtiniai tvirtai stovi MKL U-13 turnyrinės lentelės viršuje. Plungiškiai užima 5 vietą.