Lyderių dvikovoje - SKM I „Aviva“ pralaimėjimas

2017 02 10 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Penktadienį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionato berniukų (U14) varžybose vyko lyderių akistata.

Pirmąją vietą užimanti SKM I „Aviva“ ekipa išvykoje 53:64 (13:18, 15:6, 13:21, 12:19) nusileido Kauno KM „Aisčiai“ komandai.

Po pirmojo kėlinio varžovus vytis turėję svečiai, antrąjį ketvirtį laimėjo 15:6 ir išsiveržė į priekį 28:24.

Vis dėlto, po pertraukos su trenksmu sugrįžę šeimininkai greitai persvėrė rezultatą. Vilniečiai bandė vytis ir ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo sumažinę skirtumą iki 3 taškų (45:48), bet persverti rezultato jiems nepavyko.

SKM ekipai 14 taškų surinko Bartautas Linartas, jis taip pat atkovojo 6 kamuolius. 12 taškų pelnė Kasparas Sideravičius.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Rokas Jocius.

SKM I „Aviva“ su 14 pergalių ir 2 pralaimėjimais išsaugojo pirmąją vietą A divizione. Tuo tarpu kauniečiai su 11 pergalių ir 5 pralaimėjimais yra antri.