Jėgų pritrūkusi SKM I-„EMSI“ nusileido Sabonio KC I ekipai

2017 01 11 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Trečiadienio su nekantrumu laukė Moksleivių krepšinio lygos (MKL) gerbėjai. Jėgas aikštėje išbandė berniukų (U13) A diviziono lyderiai.

Sostinės KM I-„Emsi“ krepšininkai Vilniuje priėmė Kauno Sabonio KC I komandą. Puikiai rungtynes pradėję vilniečiai po ilgosios pertraukos pritrūko jėgų.

Svečiams iš Kauno jie nusileido 53:67 (16:11, 16:6, 11:21, 10:29).

Pirmuosius du kėlinius laimėję vilniečiai ilsėtis išėjo turėdami 15 taškų persvarą (32:17). Tačiau trečiajame kėlinyje varžovai atsigavo.

Jie laimėjo atkarpą 12:1 ir sumažino skirtumą iki minimumo (43:44). Per paskutines penkias ketvirtojo kėlinio minutes Sabonio KC I krepšininkai šeimininkams leido įmesti vos 1 tašką, tuo tarpu patys pelnė 15 ir iškovojo pergalę.

Vilniečiams G.Alisas pelnė 20 taškų ir atkovojo net 11 kamuolių. 16 taškų surinko K.Vigraitis. P.Velutis pelnė 5 taškus.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė L.Klimas.

„Pirmojoje rungtynių pusėje buvo gražu žiūrėti. Ir puolėme gerai, ir gynėmės. O antrojoje kažkas atsitiko ir viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nei apsigynėme, nei savo metimų pataikėme“, - po rungtynių kalbėjo komandos treneris Algirdas Milonas.

Strategas svarstė, kad jo komandai galėjo koją pakišti nuovargis, mat Sostinės KM I-„Emsi“ komandai tai buvo trečiosios rungtynės per savaitę.

„Gal vaikams pritrūko laiko atsigauti, o energijos užteko tik pirmajai rungtynių pusei“, - svarstė krepšinio specialistas.

Šį sezoną SKM komandai tai buvo tik antrasis pralaimėjimas. Tiesa, antrasis iš eilės. Sekmadienį ekipa 61:95 nusileido Kauno Tornado KM I-„Envija“ komandai.

Sekmadienį vilniečių laukia dar vienas išbandymas. Jie išvykoje žais su V.Knašiaus KM I-„Jumex“ komanda.

„Tikiuosi, kad vaikams užteks laiko atsigauti psichologiškai po tų dviejų pralaimėjimų.

Bet mes tragedijos nedarome. Čempionatas nesibaigė, jis dar tik įpusėjo. Po tokių pralaimėjimų analizuojame, darome tam tikrus pakeitimus. Taip ir šį kartą, bandysime gerinti gynybą, kažką naujo pridėti puolime“, - pasakojo A.Milonas.