Brolių Linartų duetas atnešė pergalę Jonavoje

2016 12 16 SKM.lt

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

Penktadienį (12.16) MKL U-14 A diviziono rungtynes išvykoje Sostinės KM I-„Aviva" žaidė prieš Jovavos KKSC. Mindaugo Noreikos treniruojami jaunieji krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 66:109 (14:30; 18:25; 18:28; 16:26).

Jau pirmo kėlinio metu užsitikrinę solidų pranašumą, vilniečiai įrodė, kodėl pozicionuojasi turnyrinės lentelės viršuje. Treneris M. Noreika šių rungtynių per daug nesureikšmina, mat jas išnaudojo daugiau kaip vietą pažaisti mažiau komandoje minučių gaunantiems krepšininkams. Startinis rungtynių penketas taip pat nebuvo toks kaip visuomet.

Paklaustas kodėl varžovų žaidėjui Audriui Pankratjevui leido sumesti net 32 taškus, treneris pasitarė nenaudojęs schemų jam stabdyti „Mes nesikoncentravome ties žaidimu prieš jį. Pirmame kėlinyje išleidau žaidėją gintis prieš jį, nes norėjo pabandyti. Žinoma, kodėl gi ne, tegu pabando, pajaučia ką reiškia gintis prieš lyderį.”– sakė jis.

Į pergalę SKM atvedė brolių Linartų duetas. Batautas sumetė 23, o Adomas, įmetęs 7 iš 8 dvitaškių – 18 taškų. Kasparas Sideravičius prie pergalės prisidėjo 17 taškų.

Varžovų gretose žibėjo lyderis A. Pankratjevas, į vilniečių krepšį negailestingai suleidęs 32 taškus. Redas Mogenis pelnė 16.

Po šios pergalės Sostinės KM I-„Aviva” kyla į pirmąją MKL U-14 A diviziono turnyrinės lentelės vietą, iš jos išstumdami marčiulioniukus, kuriems nusileido šeštadienio rungtynėse.