Atkaklią kovą dovanojusiame derbyje - SKM II „Capital Liūtų“ pergalė

2017 02 04 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Kol Palangoje siaučia Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) žvaigždžių diena, A diviziono berniukų U13 čempionate į kovą stojo dvi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos.

Roko Kasparavičiaus treniruojama SKM II „Capital Liūtų“ komanda 64:51 (21:16, 16:15, 9:9, 18:11) nugalėjo trenerio Karolio Čyžiaus vadovaujamą SKM III ekipą.

Po dviejų kėlinių SKM antroji komanda pirmavo 6 taškais (37:31). Trečiojo kėlinio pradžioje varžovus užtildę net 4 minutėms jie pelnė 8 taškus iš eilės ir susikrovė dviženklę persvarą 45:31.

Vis dėlto, kietu charakteriu pasižyminti SKM trečoji komanda nepasidavė. Laimėjusi atkarpą 9:1 ji vėl priartėjo iki 6 taškų (40:46).

Tačiau mačo pabaigoje stipresni buvo „Capital Liūtai“. Per paskutines 3 minutes jie varžovams leido įmesti vos tašką, tuo tarpu patys pelnė 8 ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojai laimėjo kovą po krepšiu (54 – 42), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (13 – 7).

Nugalėtojų ekipoje nesustabdomas buvo Gytis Gervickas. Jis per 28 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 9 kamuolius, perėmė 4.

Nojus Krulikauskas pelnė 9 taškus, Arnas Drozdovas prie pergalės pridėjo 7 taškus ir atkovojo net 11 kamuolių.

SKM III ekipai po 14 taškų surinko Mykolas Mačiulis ir Nojus Kulieša. 9 taškus pridėjo Ernestas Matulevič.

A diviziono turnyro lentelėje SKM II „Capital Liūtai“ (9/6) užima penktąją vietą, o SKM III (1/14) – dešimta.

U13 čempionate B divizione SKM V savo aikštėje 47:53 (10:11, 11:16, 13:11, 13:15) nusileido  Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos I komandai.