Antrajame atkrintamųjų varžybų etape - SKM II „Eurosportas.lt“ nesėkmė

2017 02 25 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B divizione tęsiasi atkrintamųjų varžybų kovos. Nesėkmingai antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą U15 čempionate pradėjo SKM II „Eurosportas.lt“ komanda.

Tomo Urbelionio auklėtiniai išvykoje 48:70 (17:19, 12:14, 15:15, 4:22) nusileido Šiaulių KA „Saulė“ ekipai.

Tris kėlinius vyko atkakli kova, o svečiai varžovams neleido atitrūkti. Tačiau viskas pasikeitė paskutiniame ketvirtyje, kurį šeimininkai laimėjo 22:4.

„Tris kėlinius kvėpavome jiems į nugarą, tačiau rungtynių pabaigoje nebeužteko jėgų strumdytis su aukštesniais priešininkais ir visiškai juos paleidome. Rungtynių pabaigą pralaimėjome 1:18. Tačiau rankų nuleisti neketiname, ryt bus nauja diena ir, žimoma, sava salė“, - sakė T.Urbelionis.

Vilniečiams 12 taškų pelnė M.Sinica, 9 pridėjo K.Supranavičius. Nugalėtojams 15 taškų surinko D.Uosis.

Pirmajame etape serijoje iki dviejų pergalių T.Urbelionio auklėtiniai 2-0 įveikė Andriaus Šležo treniruojamą VKM II komandą.

Antrajame etape taip pat žaidžiama iki dviejų pergalių.