Iš duobės išlipusiems SKM II „Mes rūšiuojam!“ Minske pritrūko vienos atakos

2017 02 11 SKM.lt

Nuotr. autorius: E.Dubauskas

Baltarusijos sostinėje Minske vykstančiame EYBL čempionato ture SKM II „Mes rūšiuojam!“ patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Algirdo Budėno auklėtiniai 39:40 (9:8, 6:6, 5:19, 19:7) apmaudžiai nusileido šeimininkams Minsko RGUOR krepšininkams.

Baltarusiai driokstelėjo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 19:5 ir išsiveržė į priekį. Po šalto dušo svečiams pavyko sugrįžti į žaidimą. Iki lemiamo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms Modestas Česlevičius pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą vilniečių naudai (39:38).

Tačiau tiksint paskutinėms sekundėms svečiai pelnė dvitaškį, o SKM krepšininkams rezultatyvios atakos surengti nepavyko.

„Džiaugiuosi komanda, kad pavyko grįžti į rungtynes, nes trečiajame kėlinyje buvome gilioje duobėje. Paskutinė ataka nesusiklostė, sėkmė nusišypsojo varžovams. Gaila, jei būtume laimėję šias rungtynes, būtume įvykdę turnyro planą“, - po mačo sakė A.Budėnas.

SKM ekipai M.Česlevičius pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Mantas Sipkauskas pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Tai buvo ketvirtosios rungtynės Minske ir antrasis vilniečių pralaimėjimas.