EYBL turo antroji diena: vilniečiai džiaugėsi pergalėmis

2017 03 18 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Dvi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos šį savaitgalį dalyvauja EYBL turo varžybose. U15 čempionate Lenkijoje varžosi Gintaro Razučio treniruojama SKM „Electrolux“ komanda, o U16 varžybose Baltarusijoje žaidžia Roko Kasparavičiaus auklėtiniai SKM „Fros Tec“.

Pirmosiose šeštadienio rungtynėse SKM „Electrolux“ po įtemptos kovos 62:61 (15:14, 11:19, 20:11, 16:17) nugalėjo Gruzijos krepšininkus.

Mačo pabaigoje pirmavę vilniečiai vos nepaleido pergalės iš rankų. Baigiantis ketvirtajam kėliniui jie pralaimėjo atkarpą 0:6 ir leido varžovams priartėti iki minimumo. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis varžovas prametė dvitaškį, o lietuviai išsaugojo trapią persvarą.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Karolis Šepetys. Po 9 surinko Marius Valeika ir Ernestas Stulgis.

Antrosiose rungtynėse SKM „Electrolux“ 74:44 (21:10, 25:9, 14:14, 14:11) nugalėjo turnyro šeimininkus Poznanės „Biofarma Basket“ ekipą.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Rokas Radzevičius. 12 surinko Titas Vaitiekūnas. Po 9 taškus pridėjo Marius Valeika ir Kristupas Keršanskas.

SKM „Fros Tec“ komanda 80:59 (10:19, 22:12, 24:13, 24:15) nugalėjo jaunuosius Talino „Kalev“ krepšininkus.

Nugalėtojų komandoje nesustabdomas buvo dvigubu dubliu pasižymėjęs Gytis Zaremba. Jis pelnė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

16 taškų prie pergalės pridėjo Žygintas Dabulis, po 13 surinko Martynas Normantas ir Rokas Apanavičius.

Tačiau antrosiose rungtynėse Roko Kasparavičiaus auklėtiniai 41:53 (7:10, 20:10, 9:16, 5:17) nusileido Čechovo „Jastrebi“ ekipai.

15 taškų vilniečiams pelnė Antanas Jokubauskas, 12 surinko M.Normantas.