EYBL ture triumfavo Minsko ekipa, K. Čyžiaus kariauna liko šešta

2015 01 25 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
EYBL II turo nugalėtojais tapo ir visus varžovus savo kelyje parklupdė Baltarusijos ekipa „Tsmoki-Minsk“.
Nuotr. autorius: R. Lukoševičiaus

Sausio 23-25 d. Vilniuje vyko Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuotas Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) antrasis turas, kuriame nugalėtojais tapo ir visus varžovus savo kelyje parklupdė Baltarusijos ekipa „Tsmoki-Minsk“.

Tris dienas vykusiame ture iš viso rungėsi aštuonios komandos iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos  bei Latvijos.

Kova dėl pirmosios vietos buvo itin atkakli. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Minsko ekipa visas rungtynes atsilikinėjusi persvėrė rezultatą ir užnugaryje paliko taip pat turnyro lyderiais laikytą Maskvos „Dynamo/Kashira“ komandą. Likus kiek daugiau nei minutei iki dvikovos pabaigos rezultatas buvo lygus – 52:52. Galiausiai tolimas metimas Minsko krepšininkams garantavo pergalę prieš rusus (55:52) ir aukso medalius.

FINALINĖS KOVOS IR APDOVANOJIMŲ AKIMIRKOS (spauskite nurodą)

Turnyre SKM vardą gynė Karolio Čyžiaus „SKM-KPMG“ auklėtiniai. Jiems šis turas nebuvo sėkmingas – patyrę 3 pralaimėjimus ir dukart šventę pergalę vilniečiai išsirikiavo šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Gaila, kad pralaimėjome rungtynes prieš  „Samaros“ komandą. Tikrai galėjome laimėti ir galbūt buvome to verti, bet galime kaltinti tik patys save, kad visgi nepavyko. Taipogi sužaidėme geras rungtynes su Maskvos „Dynamo“ komanda, o pati pirmoji kova  su „Tsmoki-Minsk“ ekipa buvo tiesiog tragiška“, - sakė K. Čyžius. Kalbėdamas apie ateitį tiek Moksleivių krepšinio lygoje, tiek trečiajame EYBL ture treneris neabejojo, kad bandys taisyti klaidas, toliau treniruotis iš visų jėgų ir tobulėti.

Prie turnyro rėmimo prisidėjo Vilniaus miesto savivaldybė, o apdovanojimus prizininkams įteikė dabartinis vicemeras Jonas Pinskus, kuris ir pats jaunystėje aktyviai sportavo.