EYBL ture Lenkijoje ir Baltarusijoje - SKM ekipų pergalės ir apmaudas

2017 03 17 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Gintaro Razučio treniruojama SKM I „Electrolux“ komanda pergalingai pradėjo EYBL varžybų turą Lenkijoje. Vilniečiai U15 varžybose 67:50 (15:9, 13:12, 13:17, 26:12) nugalėjo Rygos „Ridzene“ komandą.

Po trijų kėlinių lietuviai turėjo vos 3 taškų persvarą (41:38), tačiau lemiamą ketvirtį jie laimėjo daugiau nei dvigubai ir įrodė savo pranašumą.

Vilniečiai laimėjo kovą po krepšiu. Jie nusiėmė 46 atšokusius kamuolius, tuo tarpu varžovai – 33.

Nugalėtojų ekipoje nesustabdomas buvo Ernestas Stulgis, surinkęs beveik pusę savo komandos taškų. Iš viso jis pelnė 29 taškus, taip pat atkovojo 6 kamuolius.

Titas Vaitiekūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. Jis pelnė 10 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. 8 taškus pelnė Kristupas Keršasnkas.

Varžovų ekipai 17 taškų pelnė Pauls Rudzroga.

Antrosiose rungtynėse penktadienį SKM I „Electrolux“ vos 1 tašku 57:58 (13:13, 12:18, 16:12, 16:15) nusileido Klaipėdos V.Knašiaus „Authentic Cars“ bendraamžiams.

Likus 20 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Edvinas Volodkovič perėmė kamuolį, pelnė 2 taškus ir išlygino rezultatą (57:57). Tiksint paskutinėms sekundėms vilniečiai prasižengė, o varžovai realizavo vieną baudos metimą iš dviejų.

Vilniečiams 12 taškų pelnė Kristupas Keršanskas. 9 taškus pelnė Žilvinas Aleksa.

Varžovams 19 taškų surinko Edvinas Narkus.

Šeštadienį G.Razučio auklėtiniai stos į kovą su bendraamžiais iš Gruzijos ir Lenkijos.

U16 varžybose žaidusi SKM „Fros Tec“ komanda Baltarusijoje penktadienį taip pat laimėjo vienerias rungtynes iš dviejų.

Pirmosiose vilniečiai 59:37 (17:6, 18:9, 14:10, 10:12) nugalėjo svečius iš Rusijos „Novosibirsk Junior“ ekipą.

Nugalėtojams Gytis Zaremba pelnė 17 taškų. 9 prie pergalės pridėjo Antanas Jokubauskas, po 6 pelnė Rokas Apanavičius ir Martynas Normantas.

Varžovams 13 taškų pelnė Vladislav Dudarev.

Antrosiose rungtynėse Roko Kasparavičiaus auklėtiniai po pratęsimo 41:46 (9:13, 9:17, 14:6, 7:3, 2:7) nusileido Maskvos „Trinta“ ekipai.

Po pirmųjų dviejų kėlinių lietuviai turėjo 12 taškų deficitą (18:30), tačiau po ilgosios pertraukos SKM krepšininkams pavyko atsitiesti. Laimėtojas sprendėsi pratęsimo metu, kur varžovams sekėsi geriau.

Šeštadienį vilniečiai žais su estais ir rusais.